Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hány éves az a kor hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves az a kor hogy ha tapasztalat a férfi akkor gáz van?

Figyelt kérdés
Kérdés az lesz hogy hány éves korban lenne az hogy nem kezdesz egy férfivel csak azért mert az tapasztalatlan a nők terén ?
2021. máj. 30. 11:05
A kérdező szavazást indított:
18 év
22
25
27-30
31-37
23 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
63%
22 évesen még teljesen oké. Ha 25 évesen viszont még nem volt semmilyen köze nőhöz, ott azért komoly defekt van a háttérben.
2021. máj. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
77%
Nekem nincs ilyen, úgyhogy nem szavaztam. Ha mondjuk 30+, megfogalmazódik bennem a kérdés, hogy vajon miért, de csak emiatt nem indul hátrányból.
2021. máj. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
83%
tapasztalatlan azt jelenti, hogy voltk mar koze lanyokhoz, de meg szuz? vagy azt, hogy nem is randizott, nem is csokolozott? azert nem mindegy..
2021. máj. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
24%

Azt ugye tudod, hogy a nők legtöbbje már azért is kidob (ha amúgy nem vagy csúcs pasi) mert pl nem vagy jó az ágyban :D (azt persze nem mondják el, mitől lennél jó...)

Innentől kezdve kár is arról beszélni, hogy tapasztalatlan vagy.

2021. máj. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
79%

"már azért is kidob (ha amúgy nem vagy csúcs pasi) mert pl nem vagy jó az ágyban :D"


Mindenkinek az a vágya szerintem, hogy egy olyan kapcsolatban éljen, ahol sz*r a szex:D

2021. máj. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
30%

#5

Nem lehet ötösöd a lottón. Olyan listát tudnátok írni, aminek a férfiak 2%-a sem felel meg.

Nézzen ki jól (ti átlagosnak hívjátok), de csak számotokra, mert különben körüllengik mások, és akkor mivan ha megcsal.

Legyen diplomás / okos, értelmes.

Legyen (nagyon) jó fizetése, állása, szeresse amit csinál.

Legyen megtakarítása, de azért költsön és adjon is magára / rád.

Legyen jó az ágyban, de ne legyen előttetek sok partnere.

Legyenek érdekes hobbijai, amiket te is szeretsz, DE szánjon rátok pont annyi időt, amennyire nektek szükségetek van.

Legyen megértő, türelmes, de ha arra van szükség határozott (csak ne nektek mondjon nemet...)

.....

2021. máj. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
73%
#7: ilyeneket honnan a francbol szedsz?! ez a TE listad, nem egy noe.
2021. máj. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
36%

- Minimálisan legyen azért jóképű (nekem tetszen)

- Legyen diplomás, valóban.

- Nekem elég, ha annyi pénze van, hogy a programokból a saját részét állni tudja. Nekem nem kell fizetni semmit.

- Nem érdekel a megtakarítása.

- Igen, alap, hogy ki tudjon elégíteni.

- Nekem az az elvem, hogy nem beszélünk a múltról, nem akarom tudni mennyi partnere volt. (Nyilván pont azért, mert nem szeretnék tudni arról, hogy megk*rta az egész várost. Valamint ha már komoly kapcsolatra szánta el magát, akkor ne az legyen, hogy "Hát amíg nem jön az igazi, továbbra is kúó*rok fűvel-fával")

-Legyenek közös hobbijaink, amiket együtt csinálhatunk.

- Mondhat nemet, sőt mondjon is, mivel nagyon nem vagyok tökéletes, nem mindig nekem van igazam, de csatoljon mellé ésszerű indoklást.

2021. máj. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
65%
#8 Nem mintha olyan nehéz lenne megugrani. :)
2021. máj. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
25%

#8


Köszi, akkor végülis 5-6/8 vágy bevallottan! stimmelt.


A legyen megtakarítása majd akkor kerül képbe, ha esetleg családot akartok közösen alapítani. A legtöbb nő szerintem akar előbb vagy utóbb, így a mire legyen elég a fizetése is kicsit árnyalódik. Hajlandó vagy e kompromisszumokra a közös programok rovására? Nem dobod e el a pasit, ha éveken keresztül az izgi utazások helyett belföld / olcsó külföld a cél, azért, hogy legyen megtakarítás saját lakásra? (Ha számodra nem vonzó a saját lakás akkor gondolj azokra az ismerőseidre, akiknek igen)


A múlt kiderül előbb utóbb, vagy zavar vagy nem (tippre téged igen)


A nemet mondani meg mint tudjuk egy olyan játék, hogy lehet nemet mondani, de csak jókor 😂

2021. máj. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!