Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az incelek valójában egyszerű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az incelek valójában egyszerű béták, akik nem tudják elfogadni, hogy nem alfák, ennyire egyszerű az egész?

Figyelt kérdés

Az alfa-béta dolgot skálán képzeljétek el, meg vonatkoztassatok el a médiában megjelenő sztereotípiáktól.


Minél alfább valaki, annál TÖBB nő tartja őt vonzónak és annál inkább akad olyan nő, aki teljesen behódol neki és rongyként önként örömmel odadobja magát (az már az alfán múlik, hogy él-e vele), illetve vannak nők, akik még fizetnének is a vele való szexért, tehát szintén az ő döntése, hogy akár selyemfiú is lesz. Mivel rengeteg nő tartja őt vonzónak és néhányan nagyon durván nyomulnak rá, az olyan alfák a legkeresettebbek a nők körében, akik ennek ELLENÉRE is hűségesek ahhoz az egyhez (a nők szemében ezt jelenti a férfias tartás).


És minél bétább, annál inkább az ellenkezője. Alig jön be nőknek, alig matchel Tinderen, személyes találkozó, randi még ritkább és ha nagy nehezen össze is jön valaki, arról tuti kiderül valami komoly probléma.


Aki nem osztja alfa-béta kategóriákra a társadalmat az csak annyit vesz észre, hogy


"A Bélának is van nője, pedig nagyon csúnya szegény, mert ő nem a fullos plázacicákat hajtotta, hanem megelégedett a kövér, gyerekes anyukával."


"A Zolinak csinos barátnője van, pedig 1 fejjel alacsonyabb tőle. Ja, igen, a Zolinak jól fizető állása meg sok pénze van. De a nő nem az a lehúzós wellnessezős típus, úgyhogy biztosan semmit nem játszott közre a dologban."


"A Feri annyira kedves, aranyos, udvarias srác és még helyes is... Bár nem nekem, nekem nem az esetem, de amilyen Torrente külsejű férfiak vannak. Bár az exeim lettek volna fele ennyire ilyenek, már boldog feleség és családanya lehetnék. Szegényt úgy sajnálom, mert nagyon peches. Bár tudnék neki valahogy segíteni. Remélem a legutóbbi ötletem a társastánc tanfolyammal már beválik neki."


"A Karcsi amióta ismerem egyedül volt, 28 évesen vesztette el a szüzességét mert hallgatott a tanácsaimra, fodrász, fitnessz, stílusváltás és lett is neki egy átlagos barátnője, már a harmadik gyerek jön nekik."


"Az Ádám egy rohadt szemét, 30 évesen is mamahoteles, nem dolgozott 2 hónapnál tovább sehol, egy nőnek se kellene egy ilyen lúzer. Nem is tud megtartani egy nőt sem, mindig másikkal látom és azok a nők is full igénytelenek (ezek általában női irigységből fakadó kritikák a nő öltözködésére, hajszínére, tetoválásaira és egyebekre)."


"A Jocó egy normális nőnek sem fog soha kelleni, a gyomrom felfordul, amikor meglátom, hogy azzal a Szörnyella De Frásszal van, aki az anyja lehetne. Biztos nagy szerelem van közöttük. Főleg, hogy a múltkor a barátnőmmel szexelt, amikor a nő üzleti úton volt."


"A Zsolti egy álompasi, a múltkor azt a valóvilágos csajt koptatta le, pedig az a lány nagyon csinos, meg rendszeresen látom, hogy milyen szép lányok jelölgetik őt Facebookon meg Instán, pedig egyiken sem igazán aktív. Ettől még szimpatikusabb, hogy nem ilyesmivel tölti az ideje nagy részét. Ott van neki az az ellenszenves szuka, ő jobbat érdemelne. Például engem. De ő annyira szerelmes belé, hogy a múltkor is eljátszottam, hogy becsiccsentettem, beleestem az ölébe, lekaptam véletlenül és nem élt vissza a helyzettel, pedig bármi történhetett volna és meg se tudta volna az a szuka."


"A Rodrigez egy szánalmas ember, az apák elrettentő példája. 3 gyerek van 2 anyától és gyerektartást sem fizet. A múltkor a könyvelő barátnőmnél érdeklődött, hogy lehetne okosban megoldani a dolgokat. Az a buta liba meg még lefeküdt vele. Még jó, hogy volt nála a gumi, mert a Rodrigez ilyesmire nem gondol. Most lehetne ő a negyedik gyerekének harmadik anyja. Az ilyen embert megveri az Isten, örülök neki, hogy végre őszül/kopaszodik és haza kellett költöznie az anyjához. Azóta sincs senkije és remélem nem is lesz. Néha felmegy hozzá valami társkeresős luvnya, de ez legyen a legnagyobb öröme. A gyerekei meg felnőnek majd nélküle, úgyis többet foglalkozik velük a Béla, aki csak a nevelőapjuk. Remélem ha felnőnek szemen is köpik."


Úgyhogy lehetsz te bármilyen, a személyiséget erősen formálja az, hogy ki mennyire népszerű a nők körében és mennyi lehetősége van.


Minél kevesebb, annál inkább megalkuszik az ember, a hogyanban vannak eltérések. Van, aki inkább pénzel egy csinos nőt, más beéri a 3 gyerekes donnatonnával, a harmadik inkább fizetőshöz jár néha, a negyedik otthon recskázik ingyen, az ötödik feni a kést és tisztítja a puskát a merénylethez, a hatodik meg búcsúlevél nélkül kinyírja magát és senki hozzátartozója sem érti, hogy miért, a pap is csak annyit mond, hogy csendes, magánakvaló fiatalember volt, sikeres a szakmájában, mindenkivel kedves.


És minél több, annál inkább igényes lesz az ember és nem feltétlenül pozitív értelemben, hanem akár sznob kivetülési formában. Van, aki a mennyiséget hajszolja (skalpvadász), más a minőséggel kombinálja (megvolt x szépségkirálynő, y celeb), a harmadik csak sodródik az árral és megdugja, aki az útjába akad és nem válogat, olyan is van, aki válogat, megint más pénzes nőre megy, akivel eltartatja magát, van, aki egy fix feleséget keres, aki főz-mos-takarít és szül neki és olyan naiv, hogy ha nem a szeme láttára csalja meg, akkor el sem hiszi, a következőnél indulatkezelési gondok vannak, mert aki megszokta, hogy minden úgy van, ahogy elképzeli, az nagyon dühös tud lenni minden apróságért. Akinek úgy is van nője, hogy többet nagyon csúnyán meg is vert, az amíg nem kerül sittre vagy valamelyikbe nem lesz nagyon szerelmes, nem fog elgondolkozni rajta, hogy változtatni kéne, mert mindig van következő. Némelyik még randin is büszkén mondja, hogy "Az exemet vertem, de te aranyos lányak tűnsz."


Ennyire egyszerű, ebből indul ki minden. De ha valaki tagadja, akkor ízlelgesse az "Adj hatalmat valakinek és megtudod valójában milyen ember."


Az alfák hatalmat kaptak a nők felett, ennek pedig oka az, hogy népszerűek a nők körében.



2021. máj. 30. 13:15
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
81%
Ők a béták legalja.
2021. máj. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki elolvassa, foglalja már össze 5 mondatban ennek a szokásos szófosásnak a lényeget, köszi.
2021. máj. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ebben az egészben az nem tetszik, hogy mindig csak a férfioldalról van felhozva az, hogy "megelégszik" valakivel, mintha a pénisz minden formában áldás volna csóri nőknek.
2021. máj. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
100%
#2 Én elolvastam, de nem fogtam fel :D
2021. máj. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
100%
Atya ég miket ki nem találnak. Mi jöhet még.. Nekem a bétáról a játékok bétatesztelése meg egy Walking Dead szereplő jut eszembem. Amúgy én se olvastam el, valaki tényleg leírhatná a lényeget.
2021. máj. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
100%
Én bizti nem olvasom el, szóval tényleg jó lenne ha valaki összefoglalná..
2021. máj. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
90%

"Aki nem osztja alfa-béta kategóriákra a társadalmat "


Tehát a lakosság 99,99%-a.


"az ötödik feni a kést és tisztítja a puskát a merénylethez"


Ezekkel úgy dobálózz (csak mert mostanában menőnek érzed), hogy ha ne adj Isten ilyen történne, feljelentelek, és a rendőrség az IP-címed alapján megtalál. Gondoltam szólok.

2021. máj. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
92%
Egyébként benned nincs szégyenérzet amikor a mélyről fakadó sötét ostobaságodat hangosan hirdeted?
2021. máj. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
34%

Summa:

Ez is, mint minden tartalmaz igazságokat.


A nők a jó pasikat az egekbe magasztalják, a csúnyákat meg sajnálják és kerülik / tiporják.

A jó pasik jelentős része igenis visszaél a helyzetével. A csúnyábbak örülnek minden épkézláb nőnek.

A jó pasik jelentős részének esze ágában sincs megállapodni, vagy nehéz meghódítani, de erre mindig lesz jelentkező, egyrészt mert ez kihívás a nőknek, másrészt pedig jópasi.


Az idézetek meg elmennének majdnem ugyan arra az 1-2 pasira, különböző nőktől is, attól függően, hogy a kijelentőnek milyen viszonya volt azzal az illetővel akiről nyilatkozik. Jó viszony, irigy rá, szerelmes belé, lenézi, önigazolást talál benne.

2021. máj. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
100%
Mert rátok, férfiakra nem mondható el? Minél szebb valaki nyilván annál több lesz rá az érdeklődő, beálltok a sorba huszadiknak bókolni, meghívni egy kávéra, csak hogy 5 percet beszéljen veletek a csaj. Persze ez nem minden férfira igaz én nem általánosítok. De ez pl. a munkahelyemen történt. Jött egy új csaj, női szemmel nézve is gyönyörű volt ez tény. Minden pasi odavolt érte, bókoltak neki állandóan, meghívták kávéra, hoztak neki csokit, stb. Közben persze ment a rinya, hogy jaj az XY is csak egy ócska qrva, mert... de közben vitte neki továbbra is mindenki a csokit, kávét. Meg persze ment a sírás, hol vannak a normális nők, stb. Holott ott volt egy rakat rendes nő, csak hát azok nem úgy néztek ki, mintha az insta meg az onlyfans szülte volna őket, így mi nem voltunk érdekesek senkinek.
2021. máj. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!