Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket választanád?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki évek óta tetszik mert pont ilyen az ideálom és kb mindenben passzolnánk szerintem (amit eddig megtudtam róla az alapján), viszont van egy másik srác aki szöges ellentéte az előzőnek külsőre, életvitelte, stb, de ő 100% hogy nagyon jó nevelést kapott, tisztelne, becsülne, szeretne, külsőre nem ilyen tipusú fiúk tetszenek mint ő de elgondolkodtam ezen az egészen.

Az elsővel bonyolult a kapcsolatunk nem jó időben találkoztunk, ha pl most találkoznánk szerintem simán össze is jöttünk volna.

A másodikkal pedig munka miatt kerültünk közelebb egymáshoz és kezdek közeledni hozzà pedig tudom, hogy külsőre meg munkakörben nem ilyen embert képzeltem magam mellé.

Melyiket “vàlasztanád”?



2021. máj. 30. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sz*r ügy ez a választósdi...bármelyiket választod benned lesz a mi lett volna ha a másikat választod verzió. Amúgy inkább 2es.
2021. máj. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Milyen az ideál? Miben nem felel meg a második?
2021. máj. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Schrödinger macskája
2021. máj. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy munkakörben nem megfelelő? :D


Egyiket se kéne választanod egyébként.

2021. máj. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Olyan kis döntés képtelen vagy, hogy ide írod ezt ki? Jaj, istenem...Gondolom amelyik jobban tetszik külsőre. Amilyen kis naív vagy még.
2021. máj. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

4.


Biztos ofelsegehez kepest alantas munkat vegez xd

2021. máj. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
58%
A másodikat férjnek, az elsőt szeretőnek.
2021. máj. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!