Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » SOS!Hogy lehet ez túl élni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS!Hogy lehet ez túl élni, akarjam-e, azt, hogy egy sikertelen randi után kérésemre megkaptam a magyarazatot: Nagyon ráncos nő vagyok?

Figyelt kérdés

Végig sirtam, és bealtatozva töltottem a 7veget, úgy 60 evesen. Épp a kritika ellenkezőjét tudtam magamról és teszek is érte, torna, ápoltság, csinos megjelenés. A ráncokat latom, de nem tudtam, hogy ennyire durva.

Nem akarok élni, de a gyáva vagyok megtenni. Mélyen megalázott lettem. Nem szabad megoregedni! Tudom, bármilyen válasz jón, ebből már nem tudok kijonni


2021. máj. 31. 07:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem nem veled van a baj. Aki a ráncokat nem fogadja el, az bolond. Teljesen természetes dolog, az élet része. Nem téged, hanem őt minősíti ez a kifogás.

Emiatt meg butaság lenne magadat bántanod.

2021. máj. 31. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Nagyon kedves vagy! Picit segit, hogy elinduljak a munkaba es van 3felnott gyerekem, talán szükség van rám. Hiú nő vagyok, tény, összetörtem. Kösźönöm a válaszod!
2021. máj. 31. 08:04
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire nem szabad a szívedre venni kedves kérdező!Ne azt nézd hogy mit mondott,hanem hogy ki mondta!? Egy nagyon önző tahó ember aki csak szórakozni akart,és mivel valami oknál fogva nem akarta veled folytatni a dolgokat így egy ilyen alpári megnyilvánulással lépett bele a lelki világodba,és ő meg éli világát... Így ne vedd a lelkedre,kicsit relaxációval próbálj pihenni,kitisztítani a kis elmédet,és kezdd újra az ismerkedést!Egy ilyen hülye miatt ne dobd el azt az élet adta örömöket amit ezután még átélhetsz!Légy nyugodt,és mosolyogj!Hidd el jobb lesz! Legyen szép és örömteli napod! :)
2021. máj. 31. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Neked is köszönöm a kedves szavakat! Igyekszem talpra állni.
2021. máj. 31. 08:41
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Susan Sharandon mondta, hogy nem plasztikáztat, nem botoxol, mert megdolgozott a ráncaiért. Elért valamit az életében a maga területén, büszkén vállalja, hogy már nem fiatal, tudomásul veszi, hogy ez ráncokkal (is) jár.

Te szültél 3 gyereket, felnevelted őket, nyilván végigdolgoztad az eddigi életedet. Egy olyan partnert választanál, aki ezt nem értékeli? Aki annyira selejtes, hogy csak a külsőségek számítanak neki?

NE menj le az ő szintjére! Te sokkal többet érsz!

Több önbizalmat, lelkierőt kívánok neked és azt a felismerést, hogy inkább egyedül, semmint egy hozzád nem méltó társsal.

73/N

2021. máj. 31. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon lelkis ember lehetsz. Akit zavarnak a ráncok, az csak külsőre megy. Ne is foglalkozz ilyen emberrel, àlomvilàgban él, hogy még 20 èves. Én 33 vagyok, őszülök. De úgy gondolom akit zavar járja végig az én utam, és meglátjuk ő hogy viseli. Értékes ember vagy, találsz olyat akit nem a ráncok érdekelnek.
2021. máj. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

❤️!!

Az aki így áll egy másik emberhez, az egy utolsó suttyó féreg. Tényleg egy ilyen "ember" miatt akasztod ki magadat??

Szép vagy, aranyos és kedves vagy!

2021. máj. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Aki ilyen véleményt fogalmaz meg ott már bajok vannak. Egy beteg ember véleményére meg ne adj hiába tűnt normálisnak nem az. Sok farkas van a bárányok között :)
2021. máj. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Miért vetted ezt ennyire a szívedre? Ráncosnak lenni se nem bűn, se nem megalázó. Teljesen normális dolog, ha 60 éves vagy. Te így vagy jó, ahogy vagy! Ez az élet rendje, hogy az ember megöregszik. Nincs más lehetőséged, mint elfogadni. Ha nem tudsz kibékülni a helyzettel, akkor egy ilyen apró kis válaszon, amit a saját kérdésedre kaptál, és könnyen lehet, hogy egy egyszerű, őszinte válasz volt, halálosan ki fogsz borulni. Ennek az embernek nem vagy az esete, ennyi az egész. Azt is mondhatta volna, hogy azért nem, mert magas vagy, alacsony, kék szemű vagy barna... A ráncosodás mértéke ugyanúgy genetikai adottság, mint ezek.


És tényleg nem érdemes szerintem se olyan emberrel kezdeni, akinek a ráncaid gondot okoznak. De saját magunknak sem érdemes ilyen fontosra értékelni a külsőnket, hogy egy arra tett megjegyzés így összetörjön.

2021. máj. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Te jo eg, 27 eves vagyok, es rancos a szemem, most akkor en kevesebb vagy rosszabb ember vagyok, mint masok? Menjek kossem fel magam, mert a sors ilyen genetikaval aldott meg? Es meg plusz 7 kilo is van rajtam. A hajam is toredezik. Megyek eldobom az eletem, a gyerekem majd megerti ugyis ha nagyobb lesz.


(Remelem erted, mire celzok... ☺️✌️)

2021. máj. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!