Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Úgy általában baj, ha egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy általában baj, ha egy nő már nem szűz? Hogy már nem te leszel neki az első?

Figyelt kérdés
Mindehol azt olvasom, hogy de jó, ha egy lány még szűz és elveheti neki stb... Teljesen megalázva érzem magam... csak egy fiúval voltam együtt, de már ez is zavar engem az ilyen válaszok miatt. :(((

2021. máj. 31. 16:36
A kérdező szavazást indított:
Baj
Nem baj
47 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%

Ha elmúltál 16 éves, akkor ezen nem lepődik meg senki, akinek ez baj, az vallási okokból, vagy túlzott prüdériából várja el.

Ilyet nem tudom, hol olvastál, de ha valakinek a szűzesség de jó kategória, az inkább szexuálisa izgalmasnak tartja, hogy ő vezet be a szexbe, vagy éppen a saját tapasztalatlansága miatt reménykedik, hogy nem tűnik fel, hogy ő mennyire kezdő.

2021. máj. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%

1-est adom!

A szüzeket ált. az preferálja, aki szintén pályakezdő(vagy béna), arra bazíroznak, hogy azoknak még nincsenek igényeik/összevetési alapjuk. Őszintén, kinek van kedve azzal vesződni, hogy mindenért egyezkedjen, tanítgasson, usw. ?

2021. máj. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
6%
A baj az, ha valakivel ismerkedsz - akármilyen szinten is - és végül másnak adod oda. Akkor az akivel ismerkedtél okkal undorodik meg tőled. Mert annyit érsz.
2021. máj. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%
Ilyet a gyenge önértékelésből származó birtoklási vágy mondat.
2021. máj. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
13%
Saját nő kell, nem másnak a tulajdona. Autóból sem használtat veszek.
2021. máj. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
98%
Ez nem inkább tini kategória akart lenni?
2021. máj. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem is ez inkább a tiniknél téma, felnőttek esetében, ki tudja hány exszel meg válás után meg gyerekekkel a nyakadon senki sem fog azon problémázni, hogy szűz vagy-e vagy sem :D

A szüzesség csak egy állapot, aki ebbe többet lát bele, annak valószínűleg a fentebbi válaszokban említett gondjai vannak.

2021. máj. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%
Ez csak akkor baj, ha játssza az eszét, hogy ő esküvőig vár, mert megérintette isten. 😃
2021. máj. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
20%
ocska trollkerdes
2021. máj. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
30%
Én örülnék neked.
2021. máj. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!