Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nyitottabb, beszédesebb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nyitottabb, beszédesebb, társaságibb lennék akkor már lett volna barátnőm?

Figyelt kérdés
Van olyan aki nyitott és még sem volt még barátnője?
2021. jún. 1. 19:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan több esélyed lenne igen, és igen, van olyan aki nyitottként sem sikeres, bár sztem nem sikertelenség nem összejönni olyannal akivel nem passzoltok.
2021. jún. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A társasági tág fogalom. 30 felett szerintem kevés ember ismer meg hetente új embereket barátilag. Nekem pl. ugyanaz a 10-12 ember a baráti társaságom nagyon régóta, velük társasági és oldott vagyok, ettől még nem fogok tudni ismerkedni.
2021. jún. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Ha nyitottabb, beszédesebb, társaságibb lennék"


Mármint MIHEZ KÉPEST, kérdező? Mert arról, hogy te milyen vagy most, halvány segédfogalmunk sincs.

2021. jún. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!