Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 31 vagyok, túl vagyok több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

31 vagyok, túl vagyok több hosszabb kapcsolaton viszonylag beszédesebb bulizósabb hölgyekkel. Most randizgatok egy 25 éves hölgyeménnyel akinek még nem volt kapcsolata és csendes/szolíd. Hogy és legfőképp mivel hódítsak meg egy ilyen lányt?

Figyelt kérdés
A problémát alapvetően az okozza,hogy látom hogy visszahúzódó tényleg szolíd.Én meg alapjábanvéve nagy hangvételű lazább figura vagyok és kissé gátol hogy hogyan viselkedjek vele szembe.Ne toljam túl a poénkodást stb...Jah és igy a beszélgetés is kissé nehézkes mert iszonyatosan gátlásos.SOS please :)

2017. máj. 1. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Biztos,hogy az eseted ez a lány?

Nem azt mondom,hogy nem működhet a dolog,csak ha már az elején gátlásos vagy miatta és nem tudod önmagadat adni,én nem biztos,hogy erőltetném a dolgot.

2017. máj. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
Nőként régebben mindig próbáltam megnyitni a csendes embereket, mindig olyan témákon gondolkodtam, ami feldobja őket, de sok fölösleges kör után jöttem rá, hogy a csendesség manapság már nem a szelíd, alázatos természettel egyenlő, sőt leginkább sakkban akar tartani. Figyeld meg jobban az ilyen személyt. 29N
2017. máj. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mivel most kezdtünk ismerkedni még nem tudom,hogy tudnék hozzá viszonyulni de az hogy nem a konkrét esetem belsöre még nem kizáró ok,mert külsöre viszont teljesen esetem :)
2017. máj. 1. 21:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Pont ugyanúgy csinálj mindent, ahogy eddig is. A legtöbb visszafogott lánynak bejönnek a harsányabb emberek.
2017. máj. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!