Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A rossz külső miatt lehetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A rossz külső miatt lehetek sikertelen a nőknél vagy belső inkább az oka?

Figyelt kérdés
A jó nők az eseteim, olyan feltűnően csinos nők, 37 éves leszek de még egy nővel voltam 15 éve szexuálisan, próbálkozom mindenhol busz vonat, jóga klub, internet de semmi sajnos de ha nem vonzódok hozzá nem áll fel.. sajnálom.. photofeeleren 3-as pontszámot kaptam
2021. jún. 3. 08:07
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
A fejedben van a baj.3-as külsővel miért extra nő kell neked?Olyat sosem fogsz kapni,esetleg ha milliomos leszel.
2021. jún. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

Mivel se nem ismerünk személyesen, se a fizimiskádat nem láttuk még, csak tippelni tudnánk.


Mutasd be magad, tölts fel képet. Ezek után többet tudunk majd segíteni.

2021. jún. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 FoxtrotLidérc ***** válasza:
65%

Inkább a kisugárzással/összképpel lehet baj. Illetve valahol ott, hogy nem bízol magadban eléggé. A belvárosban aránylag sok hozzám hasonlóan nagy darab (és nem színizom) hapsit látok gyönyörű barátnővel sétálni. Pedig objektíven egyik pasi sem matyóhímzés, és nem is úgy néznek ki, mint akik nagyon el lennének eresztve pénzzel.

Hozzáteszem: Ugyanez vonatkozik a nőkre is. Objektíven nem szép nők mellett láttam nem egyszer objektíven jóképű férfit. Pedig a szóban forgó hölgyek sem tűntek kifejezetten gazdagnak.

Legyél bátor, aligátor! Tudd az értékeidet, és hajrá! Ne úgy menj oda hogy: "Mi van ha nem vagyok neki elég?", hanem úgy: "Ez vagyok, ha tetszik tetszik, nem nem. Max megyek tovább."

2021. jún. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
28%
A külsőd miatt.
2021. jún. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%

Mindkettő lehet az oka. Ha nagyon jó, feltűnően szép csajt akarsz magadnak akkor neked is valamiben kiemelkedőnek kell lenned. A külsőben van egy minimum szint amit el kell érni utána érdemes a belsőddel foglalkozni.

Nyilván minél jobb csajt akarsz magadnak, ez a szint annál feljebb megy.

2021. jún. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%

Az ember csak azt képes bevonzani, amiről biztosan tudja, hogy ő azt megérdemli. Te úgy érzed, nem érdemled meg az ilyen nőket, ezért nem kellesz nekik. Az önbecsülésed nulla, ezért akarod azt megjavítani egy látványosan jól kinéző nővel. Ez olyan, mint mikor egy kisfarkú pasi drága autót vesz, hogy kompenzálja a félelmeit.


Vagyis neked nem párkapcsolat kell, hanem egy eszköz, ami kitölti a hiányosságaidat. Nos, a nők ritkán vágynak ilyen szerepre. Nem tudsz adni, csak kapni akarsz.


Azt nem tudom, a külsőddel van-e gond, de a lelkeddel biztosan...

2021. jún. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
55%

A belsőt a legritkább esetben nézik a nők. Értsd: ha a pasas kellően jóképű vagy gazdag, lehet akármilyen lusta, buta, vagy gonosz.

Egyébként ne legyenek illúzióitok; az átlagos, sőt, átlag alatti nőknek is pontosan ugyanakkora elvárásaik vannak, mint a szépségkirálynőknek.

2021. jún. 5. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!