Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mondjam meg hogy alacsonyabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjam meg hogy alacsonyabb vagyok a nőnél és 33 évesen szüleimmel élek , vagy nem számít ez a nőknek?

Figyelt kérdés

Egy tök aranyos nővel beszélgetek interneten, nagyon kedvel, minden nap 5 órát beszélünk, nagyon szimpatikus, ő is mondja hogy hiányzom neki sokszor.

Viszont kérdeztem és mondta hogy 178 cm, én meg sajnos 171 vagyok de érdekes ő nem kérdezte a magasságom vagy valahogy nem került szóba ez a dolog, valamint nem tudja hogy szüleimmel lakom...


2021. jún. 3. 12:34
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Ha ő nem kérdezte meg a magasságod, akkor elképzelhető, hogy nem zavarná.


Érdekes amúgy, hogy ilyenek nem jöttek fel napi több óra beszélgetés során, hogy egyedül laktok-e, stb.


Szerintem a magad érdekében mondd el neki. Kellemetlenebb, ha esetleg élőben derül ki, hogy zavarja a magasságod, vagy a helyzeted

2021. jún. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
14%
meg kéne mondanod, ez fontos a nőknek. szerencsére én 160 cm vagyok így igazán sok pasi közül választhatok. de már van párom, nem kérrek privit köszi
2021. jún. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
97%

Hogy hiányzol neki ha nem is találkoztatok? 🤔 Ha meg találkoztatok akkor csak feltűnt neki.

Kérdésedre válaszolva, igen mondd el, ha őt ezek zavarják akkor ne húzzátok egymás idejét

2021. jún. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
43%
én is szülőkkel lakom. és? inkább ott, mint egy dobozban. Ha nem tetszik neki, lehet szépen törölni, van olyan, akit ez nem érdekel.
2021. jún. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
92%
Jobb ha őszinte vagy. A magasság eléggé alap dolog ha nem kérdezze lehet nem érdekli. De az hogy nem került szóba kivel élsz?
2021. jún. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Engem néhány centi még nem, de ekkora különbség már zavarna.

De ez én vagyok, nem ez a nő. Lehet, hogy őt nem zavarja majd. Mindenesetre az a korrekt, hogy megmondod.

2021. jún. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
27%
Jó. Akkor elárulom neked, hogy a 191 centim a hajamra kenhetem, mivel szülőkkel lakom, és automatikusan degradálnak és behelyeznek egy "lúzer" kategóriába. Ahelyett, hogy megkérdezné, miért; nem. Inkább elítél.
2021. jún. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem mondd el neki, különben neked is nagy pofáraesés lesz, ha kiderül és offol.

Engem még az is zavart mindig, hogyha a pasi csak 7cm-rel volt magasabb, nemhogy annyival alacsonyabb :D

Szerintem teljesen légy vele őszinte.

2021. jún. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
32%
Amugy miert vagyok lepontozva? Bocs, hogy nem a meszaros villajaban elek xd lol
2021. jún. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
69%
Emgem zavarna, h a szuleiddel elsz! A magassagod nem zavar
2021. jún. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!