Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kövér nők! Nálatok alacsonyabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövér nők! Nálatok alacsonyabban van a léc férfikülső terén vagy csak más típusú férfiak jönnek be genetikai okokból, mint a vékony nőknek?

Figyelt kérdés

Mert már kezdem szoktatni magam a gondolathoz, hogy össze kéne jönnöm egy kövér nővel és valahogy rávenni, hogy együtt sportoljunk és étkezzünk egészségesen és lefogyasztani.


De ha nem genetikai okokból jövök be nekik, csak már annyira magányosak és kiéhezettek, hogy lejjebb engedik a mércét, akkor igazából öngólt lőnék, mert vékonyként több, nálam jobb, gazdagabb, stb. pasik figyelmét is felkeltené és otthagyna vagy megcsalna, mert kövérként még szexnél sem vállalták volna fel ezek az adoniszok, vékonyként meg már hosszasan udvarolnának neki, meg házassági ajánlatokat is kapna tőlük.



2021. febr. 22. 02:56
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
93%
Hm. Kozepkoru no vagyok. Olyan nem vekony de nem is kover. Alapbol erosebb csontozatu. Nyilvan akinek Barbi az idealja annak en nem. Regebben tetszettek a mackos ferfiak. Telt arc, kis pocak. Hat en nekik nem. Altalaban a kimondottan vekony ferfiak talaltak meg. A mostani parom is ilyen. Mar tetszik. Csodalkozva gondolok vissza egykori onmagamra miert favorizaltam a kisse dagikat. Ez az en sztorim, mase biztos mas.
2021. febr. 22. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
96%

Nos én nagyon kövér voltam (100 pluszos) ,lefogytam nem modell vékonyságra de Átlagos sulyura és vártam a csodát én kis h.lye..... a csoda elmaradt,mármint pasik terén.

Akinek tetszettem annak dagin és vékonyabban is...

Akinek meg nem tetszettem azon 28 kg val kevesebben se nézett rám max annyira, hogy meglepődött.

2021. febr. 22. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
95%

Régebben normál testalkatú voltam és a kimondottan pocakos, dagi férfiak tetszettek. Velük valahogy soha nem volt sikerem. Egy átlagos, kissé sportos testalkatú pasival jöttem össze. Mára eléggé elhíztam, de ő még mindig velem él.


Így kövéren, ha épp nem lenne párom, így is könnyen találhatnék. Nekem az a szerencsém, hogy tetszenek a rondább férfiak is. Nem arról van szó, hogy lejjebb teszem a mércét, hanem egyszerűen tetszenek az olyan pasik, akik más nőknek nem igazán. De amikor vékonyabb voltam, akkor is hasonló volt az ízlésem.

2021. febr. 22. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
96%

Voltam már vékonyabb és telt is, de a férfi ideálom nem változott, és az sem nagyon, kiknek jöttem be.

Azt viszont nagyon nem tolerálnám, ha valaki azért jönne össze velem, hogy lefogyasszon. Pláne azért, mert rendszeresen sportolok és nem is zabálok össze -vissza (igaz, nem a megfelelő dolgokat, mert erősen szénhidrát központú a táplálkozásom). Nem vagyok kövér, csak telt, de bosszantana, ha olyan pasi akarna bármit is tőlem akinek így nem jövök be.

2021. febr. 22. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
76%

Hát, én nem vagyok kövér, de van rajtam némi felesleg, mindig is volt. Én nem "adtam lejjebb", mindigis az emberesebb, kicsit mackósabb férfiak tetszettek. Volt, hogy egész "vékonyra" sikerült lefogynom, de akkor sem tetszettek a vékony férfiak.

Én viszont tetszettem már nagyon vékony srácnak is anno, kigyúrtnak is, az exem pedig pont az esetem volt. 192cm/100-105 kiló körül mozgott. Szerintem ennyi kell is egy férfire, ne legyen már kisebb darab, mint egy nő. :D

Viszont kifejezetten kövér férfiak már nem vonzóak a szememben.

2021. febr. 22. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
73%

Én vékony lány vagyok, de kérdező belőled süt a primitívség, ami elég nagy öngól a csajozásnál.


Egy duci nőt le lehet fogyasztani, ha nagyon akarja, de belőled soha nem lesz vonzó férfi. Ilyen szánalmas mentalitással...

2021. febr. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
89%
Én sok férfihez tudnék vonzódni ha a lelki plusz meglenne bennük amit keresek..semmi genetikai ok nincs amiért én a kövérebb nő (aki volt vékony is és lehetne kb bármikor) vonzódnék olyanhoz aki nem humánus vagy intelligens..szerintem hagyd a ducibb lányokat mert csak felsülsz ilyen hozzáállással...
2021. febr. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
8%

Teljesen igazad van kérdező, 6-os válaszoló hiába is vergődik.

A kövér nőket sokkal könnyebb felszedni, mert nem tudnak válogatni, ez tény és kész.

Ha viszont lefogyna, lehetőségek tárháza nyílna meg előtte és úgy otthagyna téged egy jobb pasiért, mint a huzat.

2021. febr. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
88%
Én nem vagyok kövér, de én sem tudok válogatni, ezért voltam két kapcsolat között akár éveket is egyedül. :-)
2021. febr. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
78%
Én teltebb vagyok és könnyen ismerkedem így jelentező mindíg volt, nem csíptek fel könnyen és hosszú kapcsolataim voltak..én az emberet nézem elsősorban..
2021. febr. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!