Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhetö ez is?

Figyelt kérdés

Ha kulföldön keresek társat több éve több társkeresön es mindenki csak szexet akar tölem, amit ki is jelentenek, lehet az az oka, hogy szégyellnek velem mutatkozni, mert bevándorló vagyok?

Tehát úgy akarják mind, hogy hozzam feljöjjenek egy szexpartira, még egy kávét se akarnak meginni velem a városban

Skandinaviaban élek.



2021. jún. 3. 15:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Jelenleg lehet azért csak szexelni akarnak veled, mert exotikum vagy, aki a különlegességétől eltekintve nem túl érdekes, mint potenciális partner.


Persze az is lényeges, hogy nő vagy férfi vagy. Nekem férfiként volt több külföldi nővel kapcsolatom (sokáig éltem én is külföldön)

Engem egyáltalán nem szégyelltek, sőt, imádták, hogy tökéletesen beszélem a nyelvüket egy kis akcentussal.


Viszont volt női ismerősöm is külföldön (ugyanabban az országban éltünk) és csak úgy özönlöttek rá a helyi férfiak, csak szexet keresve. Gondolom az egzotikum hatása. De neki is volt komoly kapcsolata külföldi férfival, szóval azért nem lehetetlen.

2021. jún. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nö vagyok, tökeletesen beszélem a nyelvet
2021. jún. 3. 16:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha csak nem vagy kisebbségi, akkor semmiből se látszik, hogy bevándorló vagy, ha az utcán kézen fogva sétáltok.
2021. jún. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!