Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én nem értem meg azokat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én nem értem meg azokat, akik képesek egy végtelenül egoista, önimádó embert szeretni?

Figyelt kérdés

Akinek a mindene saját maga, szabályosan szerelmes önmagába, mindenütt a tükrökben magát vizsgálja, mindenki más egy kis valami, egy selejt, aki kaphat őnagyságából egy kis darabot, egy "esélyt", hogy odáig legyen érte.

Hogyan képesek emberek ennyire lemenni gilisztába, isteníteni egy ilyen élőlényt? Az egész élete amúgy is arról szólt, hogy feltétel nélkül megkapott minden elismerést.


2021. jún. 4. 05:32
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Gondolom, te is oda vagy érte, ezért írod ki ezt a kérdést.
2021. jún. 4. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak a fő kérdésre válaszolva: sokszor csak érdekesnek találják az ilyen embereket, nem feltétlen veszik elsőre észre, hogy egomajmok. A szerelem valóban vak is tud lenni.
2021. jún. 4. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen ember kezdetben a párját is piedesztálra emeli, mert ha ő tökéletes, akkor neki nyilván tökéletes partner jár. Kinek nem imponálna, ha hercegként vagy hercegnőként kezelné valaki? (Sajnos ebből lesz még k***a anyád is később, de igen, az elején általában elkényeztetik a partnerüket.)


Sokaknak vonzó az önbizalom, főleg azoknak, akik világ életükben híján voltak belőle. Sajnos az ELTÚLZOTT önbizalmat is képesek vagyunk vonzónak látni, nem csak az egészséges szintet.


" Az egész élete amúgy is arról szólt, hogy feltétel nélkül megkapott minden elismerést." Ez nem minden esetben igaz. Én akárhány egomajmot ismerek, akiknek úgymond erős nárcisztikus személyiségjegyeik vannak, igazán egyiket sem szeretik. Úgy tűnik, hogy sok ember van körülöttük, de ezen kapcsolatok általában felszínesek.

2021. jún. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#1, tévedsz, lehet bármilyen tökéletes külsejű, okos, stb.. az illető, ilyen természettel sosem jönnék össze vele, ami neki van.

Sőt, minél "tökéletlenebb" valaki, nálam lehet, az a nyerőbb.

2021. jún. 4. 08:11
 5/9 anonim ***** válasza:

A 4. válaszoló vagyok. Kérdező, azért azt is vedd figyelembe, hogy egy minél "tökéletlenebb" embernek is lehet akkora szája, mint a bécsi kapu.


Tapasztalatból írtam az előző válaszomat, ezt is úgy fogom. Az én exem is vesztes típus, nem sok dologhoz ért, de ahhoz értett, hogy mesterien váltogassa a "szuperokos mérnök" és a "rossz gyerekkort élt szegény kis áldozat" szerepét. Az igazság az volt, hogy 8 éve szenved a mérnöki szakkal (szerencsére az én életemből kevesebb évet vett el), és még sok tárgya hiányzik. 6 órában, gyakornokként dolgozik, de ott is kb. csak fénymásolási feladatokat mernek rábízni.


Kérdező, kérlek, az is legyen gyanús, ha valaki mindig áldozatnak állítja be magát, mert az sem menti fel alóla, hogy bántson! Inkább az legyen a nyerő, aki kedves, és folyamatosan fejlődik, vannak céljai, miközben nincs elszállva magától!

2021. jún. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
3. vagyok, bocsánat, elnéztem.
2021. jún. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ők nem "lemennek" gilisztába, hanem az addigi életük miatt már ott vannak. Valamelyik szülőjük tuti ugyanilyen.
2021. jún. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Általában azok vonzódnak az ilyen emberekhez, akik magukat selejtnek tartják, és felnéznek egy emberre, aki tökéletesnek tűnik és el tudja magát adni... kórosan kishitű emberek vagy olyanok, akiket a szüleik sem szerettek sajnos és a sárba tiportok az önbizalmát "kemény szeretet" jeligével.
2021. jún. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Úgy mondom akkor inkább, nálam a külső az, ami sosem számított.

Nemeket azért nem írtam, mert nem fontos, szerintem mindkét nemnél ez megvan.

Önimádó férfi, vagy nő.....melyik lehet a rosszabb?

2021. jún. 4. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!