Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért egoista a fiúk többsége?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért egoista a fiúk többsége? Miért nem kérdez vissza, vagy akar megismerni?

Figyelt kérdés

Pártalálás-párkeresési problémám, hogy eddig 10 esetből 9 srác, aki többet akart volna barátságnál, egyöntetűen csak magáról beszélt , és még ha felőlem kérdezett is, a tekintete egyből elvándorolt, nem reagált semmit, vagy szimplán visszaterelte magára a beszélgetést. Teszem azt, kitárgyaltuk az ő fél életét, az exeit, és ő még azt sem kérdezte meg,mit dolgozom, van e testvérem, és stb alap dolgokat. Ez már az ismerkedés elején van , tehát még csak arra sem tudom fogni, hogy biztosan unalmas vagyok :D

Szóval egyszerűen nem értem. Ha valakitől többet szeretnék, pláne komoly kapcsolatot, nem cél a megismerés?

A srácok nagy többségénél ezt tapasztalom. Miért van ez? Csak én futok bele ilyen helyzetekbe, vagy tényleg ritkul a lovagiasság ,előzékenység, udvariasság, és tűnik el a másik iránti valódi (!) érdeklődés? Vagy az én hibám lenne ?

21/L



2019. aug. 7. 16:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon jó kérdés! Sajnos így nehéz bármit is kialakítani velük! Tisztelet a kivételnek!
2019. aug. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
52%

", aki többet akart volna barátságnál"


Szexet akartak csak. Nem kapcsolatot. Ennyi az egész.

2019. aug. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Én meg pont fordítva érzékelem. Szinte folyamatosan faggatni kell a lányokat mert alig mesélnek magukról. Pedig én nagyon szívesen hallgatnám őket.


Azért meg hogy ne legyen csend akkor inkább beszélek én. De ha lenne egy csaj aki folyamat magáról beszélne én annak csak örülni tudnék. A legtöbb csak ilyen tőmondatos válaszokat ad meg magától szinte semmi sem jut az eszébe amivel egy beszélgetést lehet folytatni.


Főleg neten ez hatványozattan érvésen.


29F

2019. aug. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
52%
Én szoktam kérdezni mert általában érdekel a téma amiről beszélünk. Múltkor például 4 órát beszélgettünk egy parkban orvosi témákról mert a lány annak tanul. Kb napnyugtakor vettük észre hogy lassan menni kéne. Végig nevettünk meg mosolyogtunk, mégsem volt elég...
2019. aug. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ahogy elnézem fiúknak és lányoknak is egyaránt nehéz olyan embert találni aki valóban érdeklődik a másik iránt. De talán majd egyszer. :)
2019. aug. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

#2 Nem feltétlen. Volt egy ilyen kapcsolatom is, ahol tényleg nem a szexre irányult az egész. Egyszerűen csak magával törődött a srác.. de hogy miért? :D (ez az eset óta vagyok a témára főleg kihegyezve)

#3: Szerintem az megint a másik véglet, hogy ha a lány folyamatosan beszél . A köztes , arany középutat keresném, mert úgy gondolom, hogy egy kapcsoltban egyensúlynak kell ilyen téren lennie. Nyilván vannak időszakok, amikor billeg ide, vagy oda ez a mérleg. Na de egy ismerkedés elején? Pont azért ismerkedés, mert meg akarom ismerni a másikat. Én alapból nem vagyok egy csacsogógép, de “normál” keretek között ha kérdeznek, és nem azt látom, hogy tök máshol járnak a gondolatai a másiknak, nos, nem értem a viselkedést.

2019. aug. 7. 17:07
 7/15 anonim ***** válasza:
Ezek szerint nem érdekelted azt a 9 srácot, majd jön olyan aki meghallgat, kérdez és mesél magáról is. Utána egyébként kerestek téged vagy te simán letettél róluk?
2019. aug. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hm...ez érdekes, én ilyet nagyon ritkán tapasztalok. Lehet olyan kisugárzásod van, hogy az süt rólad, szuper hallgatóság vagy :D Legyél kicsit határozottabb, ne mindig te kérdezgess, vagy ilyesmi.
2019. aug. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Le is tettem róluk, de volt amelyikük még keresett .
2019. aug. 7. 17:22
 10/15 anonim ***** válasza:
Lehet hogy kicsit engedékenyebbnek kellett volna lenni velük. (Kivéve persze a nyilvánvaló taplókkal akik az exüket beszélik meg veled) Ha 9/10 srác ezen bukik meg akkor a túl sűrű az a bizonyos képzeletbeli rosta. Aki utána még keresett az valószínűleg érdeklődött irántad.
2019. aug. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!