Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Amikor az utolsó gyári munkásn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor az utolsó gyári munkásnak, a buszsofőröknek, bolti eladóknak de még a közmunkásoknak is van párja akkor aki incelként definiál magára az miért nem talál társat?

Figyelt kérdés
Most ne azzal gyertek, hogy jó, de milyen. Olyan, amilyen hozzá illik külsőre meg belsőre illetve társadalmi helyzetre. Mindenki azzal van akivel akar, ha meg nem talál olyat, saját döntés hogy akar-e olyat, ami jut, vagy marad egyedül (ezesetben incel). Szerintem ők is azért vannak egyedül, mert nem akarnak lejjebb adni pont úgy mint a nők akiket itt szoktak szindi naponta..

2021. jún. 5. 08:49
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
9%

A kérdés pont, hogy blackpill -t igazolja. Azért nem találnak az mesterszakot végzet incelek párt, a közmunkások meg azért igen, mert a mai nők egyszerűen nem a személyiségre vagy modern kori túléléshez szükséges tulajdonságokra mennek, hanem olyan dolgokra, amik 60000 évvel ezelőtt jelezték volna egy férfi sikerességét.


Ilyen például a hunter eye, a lapát áll, a magas tesztoszteronszint stb. A gyári munkások közül meg sokan pont azért csinálják ezt, mert a kinézetük miatt így is megkapnak mindent az életben, tehát minek törjék magukat.

2021. jún. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ha elolvasod az itteni kommenteket, magadtól is rá fogsz jönni :D Ja és készülj fel, hogy az én kérdésem alól mindjárt megjelenik az egyik agresszív incel, és elkezd osztani, hogy nyomorutl féreg vagy:D
2021. jún. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 anonim ***** válasza:
91%

Besz.ás 😅 Blackpill, hunter eye, lapátáll 🙊

Modernkori túlélés veletek? 😂Inkább természetes szelekció hogy ti nem szaporodtok.

2021. jún. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/68 anonim ***** válasza:
88%

Azért van ez mert a gyári melós Béla, megelégszik a kissé duci Marcsival.


De az incelek meg szinten csórók és szarul neznek ki! Csak hat nekik insta modell kell vagy semmi. Ezért marad a semmi. 😀

2021. jún. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/68 anonim ***** válasza:
95%

‘ a mai nők egyszerűen nem a személyiségre vagy modern kori túléléshez szükséges tulajdonságokra mennek’


vagy mert egyszeruen okadek a szemelyisegetek es eletkeptelenek vagytok? mit tudsz felmutatni szemelyiseg es eletkepesseg teren? napi 100 gyulolokodo frusztralt kommentet a gyk-n? az igen, szep 👏🏻

2021. jún. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 anonim ***** válasza:
91%
Biztos nagyon csúnya
2021. jún. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/68 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem senkit sem érdekel, hogy ki ad lentebb az igényeiből meg ki nem. Itt az a gáz, hogy ők napi szinten kijelentik, hogy nekik hibátlan nő kell, akit naponta lehet dugni. Fordítva, a nőnek már nem lehet igénye meg elvárása. Előadják naponta, hogy jaj nekik szerelmi kapcsolat kell, mégse sikerült azt megfogalmazniuk, hogy belsőre milyen tulajdonságú nőt szeretnének.

Ja de bocs, volt egy kérdés, ott írta valaki, hogy a nőnek feltétlenül nélkül kell őt szeretnie, szó nélkül kell követnie a híd alá is akár. Tehát a nő ne támasszon követelményt, mert az nem szerelem, de ő mint FÉRFI, mondhatja, hogy neki top1-es nő kell aki naponta szétteszi a lábát, és még a híd alá is megy vele egy rossz szó nélkül.

2021. jún. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 anonim ***** válasza:
98%
Feltétel nélkül lenne, bocsi. Csak javított a telefon és nem figyeltem.
2021. jún. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/68 anonim ***** válasza:
91%
És top10-es
2021. jún. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/68 anonim ***** válasza:
26%
4: Pont tegnap/tegnapelőtt néztem végig egy 7 órás incelmatics stream -et. A betelefonáló csávó Finnországban élő mesterszakot végzett sikeres diplomás informatikus volt. A mai világban már ő se talál barátnőt.
2021. jún. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!