Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok miért van ha gazdag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért van ha gazdag férfi ismerkedik aki kövér, az apuci- macika, ha egy gyári melós ismerkedik aki szintén kövér, azt már disznónak mondják?

Figyelt kérdés

Párom barátnőinek a beszélgetéseit szoktam hallgatni mikor itt vannak.Állandóan a társkeresés a téma náluk, mert nincs nekik állandó kapcsolat, persze társkeresőzés megy, de senki nem jó ezért meg azért.

Viszont egy ideje figyelem amikor beszélgetnek, és ez megfogott.

Ha valamelyiküknek jómódúbb férfi írt és nem volt sportos, nevezzük magyarul kövér volt, akkor jajj így a mackóm, meg apuci test jajj de szexi, de kiderült egy hasonló testalakatú férfiről hogy gyárban sormunkás, mindjárt, jajj de kövér, dagadék, nem tetszik, miért nem sportol.

Miért van sok lány internetes társkeresőkön ilyen véleményen az ott jelen lévő férfiakról?


2021. ápr. 24. 20:02
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
59%
2021. ápr. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:

1-es ez jó.

Ezt még nem láttam.

Nem akartam kocsikat a kérdéshez írni, mert fölösleges, inkább a jellem miatt kérdeztem, hogy ha picit jobbmódúbb a másik, mindjárt máshogy beszélnek róla, még ismeretlenül is.

2021. ápr. 24. 20:07
 3/33 anonim ***** válasza:
44%

Ja, és ne feled!


[link]

2021. ápr. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Néha meglepődök milyen leleményesek az emberek, de abban is van igazság, amit most mutattál a linken.
2021. ápr. 24. 20:10
 5/33 anonim ***** válasza:
55%
:DD
2021. ápr. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
71%
Miért nem a párod kérdezed? Lehet, meglepne, hogy miért pont veled van.
2021. ápr. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
85%
Elképzelem, hogy az a hétvégi programod, hogy a párod barátnőinek a társkeresős üzeneteit lesed. Nagyon életszerű. És ismerkedésnél senki nem hívja a pasit apuci-macikának. Vagy valami nagyon egyszerű, ostoba barátnőd lehet, ha ilyen gügyögős, együgyű barátnői vannak.
2021. ápr. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
74%
Nekem nem kell kövér férfi. Lehetne bármennyi pénze. Lehet aranyos, kedves, szerethetem mint rokonomat vagy barátomat, ez esetben semmi közöm nincs a testéhez, de szexuálisan taszít a túlsúly férfiakon, a puhaság és lágyság nőies tulajdonság. Egy nő lehet vonzó túlsúllyal, férfi nem (nekem). Nem tudnék lefeküdni csöcsös és puhatestű pasival.
2021. ápr. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

8as ez a beszéd!

Egy őszinte válasz!

2021. ápr. 24. 20:58
 10/33 anonim ***** válasza:
71%
‘párom barátnőinek’.. na idaig olvastam a kerdest. ordas nagy kamu, se parod, se baratnoi, se ilyen ‘kihallgatott’ beszelgetes nincs.
2021. ápr. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!