Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mire láttok nagyobb esélyt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire láttok nagyobb esélyt? Az ő gyereke, vagy egy családtagjáé?

Figyelt kérdés

A munkahelyemen tavaly március óta folyamatos jelleggel Home Office van a járványra való tekintettel. Mielőtt ez bejött volna, az azt megelőző néhány hónapban egy 23 év körüli lány megnézett magának, véletlen meg is hallottam, hogy beszéli a kollégákkal hogy tetszem neki és szívesen megismerne, és folyamatosan jeleket küldött. Akkor lelkileg és testileg még nem hevertem ki korábbi rossz történéseket, ezért nem voltam nyitott annyira egy új kapcsolatra. Azóta viszont már igen, és így 15 hónap után várom, hogy újra összefussak vele most, hogy kezd visszaállni a rendes élet.


A bökkenő itt jön: felnéztem a közösségi médiában rá időnként (egyébként nem ismerősöm ott sem) és most nemrég profilképnek betett egy képet, hogy egy újszülött babát tart a karjaiban, előtte sokáig változatlan volt.


Azon gondolkodtam, hogyan lehet ez? Egyértelmű volt az érdeklődés 15 hónappal ezelőtt olyannyira, hogy kollégáknak beszélt róla, tehát nem hiszem, hogy kapcsolatban volt. Most pedig már babája lenne? Azt 9 hónap kihordani, tehát az után hogy még érdeklődött irántam, fél éven belül készítette volna?


Esetleg valamit nagyon félreértettem és egész végig párja volt, akivel már volt idő komolyra fordulni?


Vagy csak egy közeli családtag gyerekét fogja vajon? Azt miért tenné be a saját profilképének?

Mire láttok több esélyt?



2021. jún. 7. 22:17
A kérdező szavazást indított:
Szerintem az ő gyereke
Szerintem nem az ő gyereke
16 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%

Bármi lehet.

Én is a nővérem gyerekeivel pózolok, szánt szándékkal, mert az idegen bepróbálkozó pasikat, már a privizési szándékuktól is el lehet téríteni egy ilyen képpel. Ennél jobb módszer nincs a kéretlen udvarlók leszerelésének.


De az is lehet, hogy valaki nem vacilált és gyorsan családot is alapítottak. Ha visszajön a nő dolgozni akkor ez nem valószínű.

2021. jún. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Vagy véletlen besikerült, tervezetlenül...
2021. jún. 7. 22:29
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Igaz, hogy home-office volt, de végig dolgozott ő is? Ha a saját gyereke lenne, akkor biztos nem dolgozott volna, hanem valamikor elment volna szülési szabadságra.

Amúgy nekem is van néhány ismerősöm (szintén ebből a korosztályból) akik szoktak néha képeket feltenni, amin ő van a keresztlányával/fiával vagy unokahúgával/öccsével. Bár nem profilképnek, de lehet ő ezzel akarta kifejezni, hogy mennyire örül a babának.

Ha mentek vissza, úgyis elég hamar ki fog derülni, hogy mi a helyzet.

2021. jún. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
39%
Tuti az övé a kicsi 😃 persze ettől még lehet szingli, csak közben összehoztak egyet.. 😃
2021. jún. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%
Ha aktív a munkahelyi chatben akkor nem az ö gyereke
2021. jún. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet az ő gyereke. Baráti körömben 2 hét ismeretség után lett baba a pocakban. Már úton a 3. is. Azt nem mondom, hogy szeretik egymást, mert túlzás lenne.
2021. jún. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen egyszeru a megoldas, meg kell nezni a kommenteket, ha tele van “Gratulalok!” mondatokkal, akkor az ove. De amugy keves eselyt latok ra, hogy ilyen hamar babaja legyen, ugy, hogy elotte nem volt kint legalabb 1-2 kep az uj parjarol, vagy barmifele bejegyzes kozos programrol stb.
2021. jún. 8. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szóval biztos hallottál szülési szabadságról, gyes meg ilyenekről... szóval dolgozik még ? :D ho előtt volt már pocakja?
2021. jún. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs, hogy dolgozik-e még. Nem vagyok összeköttetésben vele chatben. A munkahelyen is egy másik épületben dolgozik alapvetően, csak időnként láttuk egymást.
2021. jún. 8. 08:35
 10/13 anonim ***** válasza:
Na most egy munkahelyen dolgoztok vagy se? Ha egy munkahelyen, hagy ne kelljen már elmagyarázni neked, hogy rákeresel a chaten, "Rozi a másik épületből" aztán ha egyáltalán még ott vagy vagy nem offline x hónapja akkor dolgozik, nem volt terhes.... ha meg mégse egy helyen dolgoztok akkor volt pocak HO előtt?egy terhesség 9 hónap azért ha közben lett gyereke 3 hónapnál esetleg már látszódik, de az azt jelentené épp kipottyant amit azért kétlek szóval akkor több mint 3 hónaposnak kellett lennie akkor meg már méginkább látszódik lassan az a gyerek.
2021. jún. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!