Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavar, hogy ritkán van kettesb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar, hogy ritkán van kettesben programunk, mindig vagy az ő barátaival, vagy valami családtagjával csinálunk nagyobb programot. Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Pl. megyünk wellneselni, de nem kettesben, hanem hívta a húgáékat is. Nyaralni az ő baráti körével megyünk. Síelni nem is hívott, a haverjával megy.

Általában a hétvégét sem kettesben töltjük, hanem mindig legalább 1-2 programra beszervezi valami ismerősét, haverjat, rokonát.

Ebből sok konfliktus van. Meg abból is, hogy hétvégén, este, mindig hívogatják ügyfelek, és ez nem tetszik. Ha haverja, rokona hív, azzal nincs gondom, de nem szeretem, hogy nem tud kikapcsolódni, mert akár vasárnap este is képesek az ügyfelek zaklatni.


Ő szerinte irigy vagyok, nem tudom elviselni, hogy nem 100%-ban rajtam van a fókusz. Nem élünk együtt, hétköznap reggeltől estig azt csinál, amit akar. Viszont igényem van kettesben eltöltött időre is, közös utazásokra is. Belefér, hogy néha bandában utazzunk, de alapvetően én PÁRkapcsolatban szeretnék lenni, nem CSOPORTkapcsolatban.

Rosszul esett, hogy amiatt, mert ilyen igényem van, azt mondta, irigy vagyok. Valahol biztos igaza van, de megbántódtam.

Mit mondjak neki? Valamiért nem tudom érvényesíteni a saját nézőpontomat, mert én jövök ki rosszul belőle, hogy irigy vagyok.

Hogyan tudnánk ezt vajon megbeszélni?


2020. jan. 5. 01:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Láttam már ilyet, csak ott 20 évnyi házasság után jött az, hogy a férj, feleség nem tudott egymással már mit kezdeni, ezért állandóan magukhoz csődítettek barátokat, rokonokat.


Itt nincs mit érvényesíteni, úgy tűnik nem tart arra társnak, hogy kettesben töltse veled az idejét.

2020. jan. 5. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát igen. Bár valahol őt is megértem, mert mondta, hogy évek óta ez a szokás, hogy haverokkal mennek nyaralni. És ha valakinek van barátnője, viszi.

És most mondja, hogy akkor felrúgja ezt a hagyományt, ha én ezt akarom és offolja a haverokat.

2020. jan. 5. 01:28
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekes és sértődős a párod. Egyből szélsőségbe gondolkodik, vagy fekete vagy fehér.


Nehogy már szólni kelljen egy férfinak, hogy ne a 15 éves kori énjét csempéssze be a párkapcsolatába.


Én a helyedben nem hoznám ezt többet szóba, rá bíznám, hogy mit tesz, ez úgyis csak úgy ér valamit, ha belső indíttatásból jön.


Viszont ha tartósan így marad, akkor kiraknám a szűrét, és akkor ő is nyer vele, mert egész szabadidejében a barátaival lehet.

2020. jan. 5. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem sok esélyt adok a változásnak.

Az én páromnál a munka áll első helyen. A szakmája részben a hobbija is, amellett a szülei állattartó "vállalkozásába" is be kell segíteni, szóval alig van szabad hétvége vagy egyáltalán hétköznap este, amikor időben itthon lenne. Kiszámíthatatlan az időbeosztása és kicsit sem akar visszavenni ebből az életformából, én viszont kezdek belefáradni abba, hogy társas magányban élek és állandóan ketten vagyunk csak az ovis gyerekünkkel.

Te ne juss el idáig!

2020. jan. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ugyanez a szitu volt az EXEMMEL. Amikor kettesben voltunk, azt sem tudta, h mit csináljon, egész nap csak a netet bújta. Plusz mi távkapcsolatban voltunk.

A barátok mindig előrébb voltak, mint én, de ha felhoztam a témát, akkor hülye voltam, beképzeltem a dolgokat, majd amikor meg szerettem volna magxarázni, h miért érzek így és ez miért nem jó NEKÜNK, akkor elhúzott otthonról a 'barátaihoz'.

A munka az meg munka, bár nálunk is volt gond, h ha hazavittem.. Én meg még elnézést is kértem, mert nem fix 8 órás a munkaidőm, nem úgy mint neki, h leteszi a melót a 8.óra végén 'oszt' jónapot'. Hátnem kellett volna.

Az akaratomat én sem tudtam sosem érvényesíteni, mert én voltam az idióta, mindenért. -.-"


Amit írtam, tapasztalat. A te kapcsolatod biztosan más, de döntsd el, hogy neked ez mennyire éri meg.

2020. jan. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!