Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van aki 20 éves kora felett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki 20 éves kora felett ismerkedett meg a legeslegelő párjával?Mit gondoltok a történetemről?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Meg szeretném megosztani veletek a történetem...19 éves vagyok lassan 20 és nem volt még párkapcsolatom.Én ismerkedtem ,találkozgattam emberekkel nyitott vagyok.De valahogy sosem jött össze főleg a karantén időszakban a sok zárás miatt.Volt hogy a távolság vagy a célok nem egyeztek sose volt valamiért jó.Aztán általában a közelebb lévő lányt választották.Had ne mondjam hogy összeomlottam.Már a környezetem is rettentően piszkál hogy vén lány maradok ,meg menjek már pasizni mert elmegy a fiatalságom és füt -fát kikéne próbálni.Már a saját anyám mondogattja hogy szedjek valakit össze mert majd 20 évesen nagyon gáz és sokkal fájdalmasabb lesz elveszteni a szűzességem.Konkrétan már az önbizalmam a 0 van.Már bármikor eltudom sírni magam.Mert ez már nem csak a magányosságom miatti rossz érzés miatt van.Hanem már konkrétan bármit csinálok csak a fiúkat nézem hogy végre valaki legyen.A rokonok rettentő szorongást okoztak.És már konkrétan egy kalap sz,rnak meg csúnyának érzem magam hogy nem jött össze senki.

2021. jún. 9. 14:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Semmitől nem lesz fájdalmasabb, ha később veszted el. Ezzel zsarol. El ne hidd.
2021. jún. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne stresszelj ezen. Majd jön ha jönnie kell. Annyi hogy legyél nyitott, ha valaki kezdeményez feléd. Vagy egyáltalán vedd észre. :D
2021. jún. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Fordulj pszichológushoz, nem elsősorban a """problémád""" miatt, ami nyilván nem az, hanem azért, mert rettentő módon mérgező közeg vesz téged körül, akik támogatás helyett zsarolnak és szívják az energiádat, energiavámpírok, anyád meg egy barom és még szépen fejeztem ki magamat. Fordulj pszichológushoz!
2021. jún. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Megegy szavazat a pszichologusra. Es nagyon elgondolkodnek rajta, hogy milyen lehetoseg van a leheto legmesszebb koltozni arrol a helyrol, ahol igy terrorizalnak.
2021. jún. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

1. Fiatal vagy, semmiről sem vagy lekésve.

2. Költözz el otthonról minél hamarabb, toxikus légkörben élsz.

3. Ne hagyd hogy más beleszóljon az életedbe, állj ki magadért!

4. Szüzesség elvesztésénél a fájdalom nem a kortól függ, hanem mennyire vonzódsz a partneredhez, milyen könnyen lazulsz el és mennyire figyel rád.

5. Ne akarj mindenáron kapcsolatot, mert ki fognak használni és tönkretesznek lelkileg.

2021. jún. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Csak, hogy tisztázzuk, az emberek többsége 20 éves kora fölött ismeri meg a párját, és huszonéves korban még sokan szűzek vagy nem volt párkapcsolatuk, nem vagy lekésve semmiről.
2021. jún. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat várom a többit is.Hát a külön költözést jelenleg nem tudom megoldalni .Tanulok ,csinálom a jogosítványt, és elkezdtem egy plusz képzést is és egyszerűen nem tudok így dolgozni.Mert ez a 3 ra rengeteget kell tanulni és egyszerűen nincs időm.Pszichológus az pedig pénz sajnos és amit most csinálok az is mind pénzbe kerül.A spórolt pénzem ezekre megy.Így egy 4. Kiadást már bevállalni nem tudok.Az hogy toxikusak tudom a gyerekkoromból is tudnék mit mesélni.De ez van.
2021. jún. 9. 16:16
 8/19 anonim ***** válasza:
94%

Mikor végzel a sulival? Mikor tudsz innen szabadulni, egy szobát bérelni pl lakótársakkal...?

Gondolom egyetemista vagy, jogsi ok, de még mellé plusz képzés... így is eléggé kivagy, nehogy összeomolj a terhek alatt. Ilyen környezetben nem könnyű viselni a terheket.

2021. jún. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

25 voltam az első párkapcsolatomnál, mert csak szerelemből akartam és nekem nem jött össze kölcsönösen. 25 éves koromban se jött össze, de nálam is a külső nyomás volt ami miatt belementem egy szerelem nélküli kapcsolatba. Nem volt jó döntés.

29 voltam, amikor először szóba állt velem olyan fiú, akibe szerelmes tudtam lenni. Hogy kölcsönös volt-e, azt utólag már nem tudom. De lett belőle egy szuper kislányunk, úgyhogy megérte várni rá. Amúgy 13 éve nyúzzuk egymást.

2021. jún. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ismertem nőt, aki 26 évesen veszítette el a szüzességét és egyáltalán nem fájt neki. Ez egyénfüggő kinek mennyire fáj, és semmi köze az elvesztés idejéhez.
2021. jún. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!