Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy csúnya fiatal nő, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csúnya fiatal nő, akinek nincs önbizalma, hogy tudja magát ismerkedésre alkalmas állapotba hozni?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat bántottak eddigi életem során, ezért visszahúzódó vagyok, kissé tartok az emberektől. Jártam pszichológushoz, és valamennyire fel tudtam dolgozni a "traumákat", de az ilyen fiatalkori élmények maradandó torzulásokat okoznak az ember személyiségében.

Sajnos valóban nagyon előnytelenül nézek ki, de nem gondolom, hogy kiérdemeltem volna az említett bánásmódot. Szeretnék párkapcsolatot, végre egy olyan férfit, aki a "külsőm mögé" lát, de őszintén nem tudom, van-e erre esély. Nem szoktak udvarolni, szerintem még senkinek nem tetszettem, az utcán maximum furcsán néznek rám, ha egyáltalán rámnéznek. Igazából azt sem tudom, mennyire lennék alkalmas egy kapcsolatra, mert érthető módon elég gátlásos vagyok, de lehet, hogy éppen az dobna sokat az önbecsülésemen, ha valaki elfogadna és szeretne. Magamban egyébként elrendeztem a dolgokat és el tudom fogadni magam, inkább más emberekkel, emberi kapcsolatokkal vannak még problémim.


2021. jún. 10. 10:07
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
94%
A testeddel elégedett vagy valamennyire. Ezzel nem tudsz esetleg kompenzálni?
2021. jún. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
94%
Pszichológus sokat tud segíteni, ráadásul nem is vagyok benne biztos, hogy csúnya vagy, az is lehet, hogy parasztokat fogtál ki.
2021. jún. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 A kérdező kommentje:

Nem volt még kapcsolatom, az általános- és középskolai éveim alatt piszkáltak.

Jártam pszichológushoz évekig.

2021. jún. 10. 10:14
 4/46 anonim ***** válasza:
85%
Mi a baj a külsőddel?
2021. jún. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy gondolom, hogy az, hogy az adottságaid esetleg nem a mai trendnek megfelelőek az nem a te hibád, ezért hívják adottságnak. Aki pedig más adottságát fikázza, az pont ezt nem érti.

Próbálj meg olyanokkal lenni, akik a személyiséged miatt szeretnek és leszrják a többit, amúgy meg a média és a közösségi oldalak hazugságait végképp nem kell általánosnak gondolni.

2021. jún. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
9%

Úgy hogy kiirod ide és válogatsz az ezer privát közül ...

Én is jelentkezek.


38/182/94 Bp

2021. jún. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
97%

ismét kérdés...mi a csúnya? nem lehet, hogy csak magadat látod annak? Vagy baromi jófej, jó ember vagy? Mindenkiben van érték.


Amúgy pszichológus tud neked segíteni.

2021. jún. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
75%

Miért akarjátok belé beszélni, hogy nem csúnya, így látatlanba? Ha azt mondja, hogy csúnya, akkor fogadjátok el és így próbáljatok segíteni!

Mit tehetsz? Külsődből hozzad ki a maximumot (irány fodrász, kozmetikus, vegyél csinos ruhákat, legyen jó parfümöd) és járlál olyan helyekre, ahol sok emberrel fogsz találkozni, lehetőleg rendszeresen. Ott ismerkedj minél többükkel, csak haveri alapon. Gyakorold a társalgást, hagyjad, hogy idővel megismerjenek. Ebből a közösségből lesz majd aki jobban meg akar ismerni, csak legyél figyelmes a jelekre.

2021. jún. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
75%
Nem mindegy, hogy tényleg csúnya vagy (és azon lehet-e segíteni... másik frizura, fogszabályzó, fogyás, sport, gyantázás... mittudomén) vagy csak a fejedben sokkal szebb az átlagos, amihez viszonyítod magad és felnagyítod a hibáidat. Egyébként nagyon előnytelen külsejű nőknek is szokott párjuk lenni, nézz csak körül az utcán. Inkább azzal lehet gond, hogy bezárkózol az önbizalomhiányod miatt. Nőként mondnom, hogy szerintem a legtöbb nőből, hacsak nincs fél lába (ja nem, még arra is akad példa a neten :)), lehet jó nőt faragni egy fél év alatt, ha meg van hozzá a motivációja. Anélkül viszont, ha lelkileg nem vagy rendben, nem megy még egy fél kilót se leadni.
2021. jún. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
56%
Amúgy a szépség relatív. Lehet nem is vagy csúnya.
2021. jún. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!