Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Honfoglaló még mindig annyira alkalmas ismerkedésre, mint régen?

Figyelt kérdés

Lehetőleg olyanok válaszát várom, akik 2010 környékén is fent voltak, és az utóbbi időben is. Akkor szerintem egy aranybánya volt, elég sok lánnyal megismerkedtem ott, pedig még gimis voltam. Többek között ott ismertem meg a lányt akivel elveszítettem, onnan lett utána egy két és fél éves kapcsolatom, de több találkozóm és barátságom is alakult ki az oldalon rajtuk kívül.

Mi a helyzet most?



2017. ápr. 17. 10:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
A mostani Honfoglaló semmire sem jó igazából. Azok az idők elmúltak (én mondjuk 2006-2007 környékén ismerkedtem ott). Igazából azóta az internet változott, akkor volt a Honfoglaló és aztán onnan vagy myVIP vagy MSN. De manapság a Facebook irányítja az internetet, és ott a Messenger. Akkoriban még kép nélküli ismerkedés volt a túlnyomó többlet, manapság elvárás egy kép magadról bárhol.
2017. ápr. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Én is MSN-re vittem tovább a beszélgetést mindig. Myvipem nem volt soha.

Most se lenne problémám azzal, ha Facebookon vagy Viberen kellene folytatni, mert kíváncsi lenne egy képre rólam, hiszen engem is érdekelt a lány.

A Társfoglaló tényleg megszűnt?

2017. ápr. 17. 11:09
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, most kb élvezhetetlen a cset játék közben, van egy chat szoba, de az is el van rejtve, még 2 percet nem töltöttem ott. Az egyetlen pozitív változás a teljes képernyős mód, minden más felesleges csicsa, a segítségek is csak a játék rovására mennek, főleg mert minél többet játszott valaki, annál gyorsabban termelődnek újra a segítségei is.
2017. ápr. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Még normális játékra sem alkalmas.
2017. ápr. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
41%
2010 környékén is csak gyerekek használták ismerkedésre.
2017. ápr. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Szomorúan olvasom ezeket. :/


Én 16-17 évesen voltam fent sokat, és például az a lány, akivel a szex miatt találkoztunk, 20 volt akkor. A legtöbb lány, akivek beszélgettem, 18 körül volt, én azt tapasztaltam, hogy kevés nálam fiatalabb használta az oldalt.

2017. ápr. 17. 11:21
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Már nincsen ilyen. Játék közben van chat de kb alig lehet oda írni mert a kérdésrkre kell koncentrálni. Ha ír is oda valaki legtöbbször csak egymás szidása megy.

Van közös chat is. Azt nem igazán használom, de ahogy láttam nem pörög annyira mint régen.

Elég sokat játszok a Honfoglalón, de szerintem ismerkedésre már nem igazán alkalmas.

22N

2017. ápr. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is ott ismerkedtem meg egy exemmel, pont 2010-ben és a férfi általam veszítette el a szüzességét :-)


Azóta csak tavaly léptem be, de megdöbbenve tapasztaltam, hogy mennyit változott a játék. Egyáltalán nem tetszett, nagyon hazavágták.

2017. ápr. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Emlékszem, hogy régen elég volt beírni a chatszobában, hogy sziasztok! és már jöttek is az üzenetek. Játék közben is jobban lehetett chatelni, mégis tudtunk koncentrálni. Most kb. ideje nincs az embernek rá. A felvett hangok idegesítőek, a segítség egy értelmetlen marhaság, nincs többé Európa térkép... Chat nélkül még ki lehetne bírni, de már a játék sem jó. 22N
2017. ápr. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
94%
Na és akkorígy kell megtudnom, hogy az valójában egy burkolt ismerkedős oldal volt, még jó hogy annyira bugyutának találtam a "játékot"az első 5 perc után, hogy soha többé nem léptem be.
2017. ápr. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!