Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy lány aki beszédes de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány aki beszédes de velem csak szűkszavú akkor azt akarja hogy hagyjam békén?

Figyelt kérdés
Nekem nincs jó beszélőkém. De amikor kérdezek tőle valamit, vagy beszélgetni akarok, akkor mindig olyan röviden válaszol, pedig neki szerintem könnyen megy a beszélgetés. Mert persze ha ilyen kis csöndes, visszahúzódó lány lenne akkor érteném, de ő nem az.
2021. jún. 10. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Azt látod rajta, hogy nem akar vagy nem mer beszélni veled. Mert bejössz neki.
2021. jún. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Elég valószínű. A másik lehetőség az lenne, hogy zavarban van miattad és azért nem olyan beszédes, de az feltűnne, elég más kategória az unottan válaszolgat, de amúgy nem érdeklődik és nem is próbálkozik fenntartani a beszélgetést és az, ha zavarában nem megy olyan gördülékenyen, mint másokkal. Kérdez ő is, hoz fel új témát, érdeklődik mi van veled és magától is keres? Ha nem, akkor azért válaszol csak röviden, mert nem akar beszélgetni veled, de nem akarja ezt nyíltan kimondani és reméli, hogy veszed a lapot és békén hagyod.
2021. jún. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%
Igen, sajnos ez rosszat jelent. Hagyjad békén, majd jön más, ne aggódj! ^^
2021. jún. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, hagyd békén!
2021. jún. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyitott kérdéseket tanuld meg használni!
2021. jún. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az hogy nincs jó beszélőkéd az még hagyján. Inkább lennél Tarzan igen szűk szókincsű emberi nyelvtudással, de jó külsővel. Én F vagyok de tudom hogy megy ez
2021. jún. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!