Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy alapból beszédes férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy alapból beszédes férfi, mitől lesz szűkszavú, ha egy nővel beszél?

Figyelt kérdés

2012. dec. 10. 07:43
 1/6 anonim válasza:
Fontos neki a nő.
2012. dec. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Zavarba van.
2012. dec. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálam fordítva van ,ha udvarolok dumagéppé válok!
2012. dec. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Előző, dögölj meg :D

Sajnos nálam nem így van, én sem tudok beszélni olyankor, csak számomra nem komolyan vevős emberekkel vagyok nagyszájú paraszt. Amikor jó nő van, akkor beüt a pszichés blokk, és csak makogok. Az alapvető probléma talán az,hogy fingásom nincs róla, mit kéne vele beszélni. Fogalmam nincs, mivel kell leszólítani, mit kell neki beszélni, hogy ne is unja, meg fasza legyen, meg ne is legyen nyomulós. Ez nem könnyű eset. Ez olyan, mint fejből megírni egy szakdogát, források nélkül. Nem kispálya.

A nők meg túl elvárósak, kukán bámulnak ki a fejökből, mérik a fickó teljesítményét, hogy mekkora unalmas paré vajon. Ha előrukkol valami nyerővel, akkor van esélye, ha nagyon kussban van, akkor gyakorlatilag ki van gyalulva örökre. Hiába vagy te akármilyen izmos meg jóképű meg akármi, neked lőttek, ha nem tudsz vele társalogni. Onnattól szó szerint nincs miről beszélni.

2012. dec. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem most van egy srác aki tetszik. Vannak neki apróbb jó beszólásai és másokkal mosolygós és vígkedélyű kedves. Előttem azonban nagyon zavarba van (kivéve, ha szemezni kell - akkor bátor legény :) bátrabb mint én).

Én nem azon ragadok le, hogy nem igazán tud hozzámszólni, vagy ha igen, akkor zavarba van. Látom, hogy hogy bánik másokkal, látom a személyiségét - és ez egyenlőre elég, hogy tudjam (a kezdet kezdetén egyenlőre), hogy milyen is ő.

Szóval nem szükséges az elején vagánykodni a csajnak. Nálam pl. nem feltétlen szükséges, ha azonos az ismeretségi körünk és látom a valós, meg nem játszott képét neki.

2012. dec. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha szerelmes, és mély érzései vannak, és fél, hogy az adott nőnek nem fog kelleni.
2012. dec. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!