Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az Incel Lives Matter mozgalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az Incel Lives Matter mozgalomnak mik a fő célkitűzései?

Figyelt kérdés
Magamat is annak tartom, mert sosem voltam sikeres a nőknél, ezért haraggal is vagyok feléjük. Szóval ha ide is begyűrűzik ez a mozgalom mint a Black Lives Matter, akkor hogyan lehet belépni tagnak majd? Nálunk a BLM-nek is egyre több követője van, 90%-ban nők.

2021. jún. 13. 02:02
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
13%

Jelenleg az egész incelmozgalom az alsógatya gnómok szintjén van szervezettségileg.


Ami azért is szomorú, mert egyre nagyobb problémát jelent társadalmi szinten, miközben egyéni szinten ugyanolyan nulla empátiát mutatnak a szerencsésebbek, mint a hajléktalanság vagy a mélyszegénység irányába.


Ráadásul itt is igaz, hogy a jéghegy hangos (és radikális) csúcsa látható csak a többségi társadalom számára.


A hajléktalan szóról is aki nem érintett és nem is volt soha, annak a büdös, mihaszna, kéregetős koldus jut eszébe, aki még pofátlan is, ahelyett, hogy dolgozna, pedig tudna és tele van káros szenvedélyekkel.


De sokszor még egy hajléktalannal szemben is empatikusabbak, miközben ott még akár igaz is lehet, hogy aki normálisan él, az ha gazdag nem is lesz, de nagyon ritka az, amikor ennyire lecsúszik és vissza sem tud kapaszkodni.

2021. jún. 13. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
78%
A teljes nihil céljuk. Hogy az incelek már ne érezzenek és ne beszéljenek és pláne ne írjanak semmit, hanem csak üljenek egyhelyben egy világvégi helyen egy gödörben, amit maguk ástak meg maguknak, és üvöltsenek. (Az omega-fokozatú incelek fejhangon sikoltozhatnak is)
2021. jún. 13. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
81%

Rövid válasz: pi*át!


Hosszú válasz: nekem incelnek nincsenek meg a kommunikációs és szociális skillljeim és a megfelelő férfi-attribútumaim, de ezekért nem kívánom a felelősséget vállalni, semmegdolgozni éertük. Oldja meg más, de nekem, incelnek ne kelljen változnom!

---

Kedves 04:04-es. Ez nem társadalmi, hanem egyéni probléma. Tudod, a hajléktalannak lehat adakozni egy kis aprót, hogy ne halljon éhen aznap. Te, incel, mit kéregetsz? Senki nem tudja helyetted behozni a te lemaradásaidat.

2021. jún. 13. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
87%

"De sokszor még egy hajléktalannal szemben is empatikusabbak"


Ezt ugye nem gondolod komolyan, hogy az hogy valakinek nincs tető a feje felett, nincs jövedelme és kukából kell ennie felér egy olyan ember problémáival akinek ezek megvannak csak csajozni nem tud?

Miközben a gyári melósoknak, biztonsági őröknek, bolti előadóknak de még a közmunkásoknak is van párja (ne gyere azzal hogy milyen, mert a minőségért meg kell dolgozni, nem jár ingyen), akkor nem fura hogy ti még szexre se kellettek?


22F

2021. jún. 13. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
92%

Az a helyzet, hogy a #3 remekül rátapintott a lényegre.

Aki éhezik, annak tudsz adni a te ételedből. Akinek nincs ruhája, annak tudsz adni a tiédből. Amiből neked van, és tudod nélkülözni, abból tudsz adni bárki másnak.

Mi az, ami az incelnek nincs? Szex. Ez pedig nem megfogható, nem osztható, nem birtokolható.

Mondjuk prostitúció létezik, tehát megvehető a szex. De az, hogy barátnője legyen, pláne aki szereti, az nem megvalósítható úgy, hogy a Lacinak 10 éve van felesége, ezért jut belőle a Zolinak is.


Innentől meg az egész "incel mozgalom" egy merő ostobaság, mert NINCS semmilyen konkrétan megfogalmazható cél, amit elérhetnek, vagy nincs olyan konkrét dolog, amit megszerezhetnek.

Az pedig még erővel, fegyverrel, vagy lelki terrorral sem kikényszeríthető, hogy a nekik tetsző nőknek ők vonzók legyenek.

2021. jún. 13. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
64%
A BLM-nek létre sem kellett volna jönnie. Önmaga paródiája az egész, csodálkozom, hogy bárkit megérint. Például ha erőszakosnak tartanak, akkor az semmire nem megoldás ha fennhangon töröd zúzod a kirakatokat, hordod szét a tévéket és közben tiltakozol, hogy "DE NEM VAGYOK ERŐSZAKOS!" :D
2021. jún. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
87%
Napi "sértett kisfiú, aki haragszik a nőkre, de dugni persze akarna" kérdés. :)
2021. jún. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
83%

Nem! Ez "napi sértett kisfiú, aki haragszik a világra, mert neki nem jut a semmire szép nő" kérdéskör.


Ma ezt is kipipáltuk mehetünk tovább!

2021. jún. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
79%

Nincs is ilyen mozgalom


Amúgy meg nem értem, mit várnak. Adjanak neked nőt? Ja igen, a nők nem számítanak, tárgyként osztogathatoak.


Pszichiáter kellene nektek. Menj házi orvoshoz

2021. jún. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%

4-es vagyok


"bolti előadók" helyett bolti eladókat akartam írni, sorry! 🙄

Csak a helyesírás ellenörző javított...

2021. jún. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!