Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az Incel Lives Matter mozgalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az Incel Lives Matter mozgalomnak mik a fő célkitűzései?

Figyelt kérdés
Magamat is annak tartom, mert sosem voltam sikeres a nőknél, ezért haraggal is vagyok feléjük. Szóval ha ide is begyűrűzik ez a mozgalom mint a Black Lives Matter, akkor hogyan lehet belépni tagnak majd? Nálunk a BLM-nek is egyre több követője van, 90%-ban nők.

2021. jún. 13. 02:02
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
91%

"Oké. Bizonyítsd be nekem, hogy azért nincs párom, mert MINDENBEN rosszabb vagyok, mint az összes olyan ember, akinek van"


Ne keverd a szezont a faszoddal! Én speciel nem írtam sehol olyat, hogy a magányos embernek azért nincs párja mert mindenben rosszabb mint az akinek van. Bárki aki gondolkodik és azt a "kis szeletet, amit érzékelek" fogalmaid szerint a világból, abban bőven látok olyan párokat, ahol a műveletlen, lecsúszott alkesznak is van barátnője. Tehát hülyeség azt állítani, hogy te vagy bármely rinycel azért nem találtok párt, mert rosszabbak lennétek. Vannak nálatok is rosszabb emberek tartós párkapcsolatban.

Sőt, van olyan rinycel is, aki, jóképű, jó a keresete és mégis kerülik a hölgyek.

Nos, igen, van probléma, de ugye, akkor jöjjön az a híres intelligencia, ami titeket jellemez és fejtsd meg, hogy mi lehet ebben a dologban a rendszerhiba! Nem fogok súgni. ;)

2021. jún. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
36%

"Nos, igen, van probléma, de ugye, akkor jöjjön az a híres intelligencia, ami titeket jellemez és fejtsd meg, hogy mi lehet ebben a dologban a rendszerhiba! Nem fogok súgni. ;)"


Az, hogy az intelligencia is csak egy olyan tulajdonság a sok közül, mint a fizikai erő vagy az ellenállóképesség és a többi. Az evolúcióban nincs ultimate legjobb, nincs ultimate stratégia. Sőt, sokszor még a jó és a rossz is annyira relatív tud lenni, hogy ami bizonyos helyzetben előnyös, az más esetben hátrányos és a túlélést sok esetben a szerencsés véletlen dönti el.


A delfin például egy köztudottan intelligens állat, mégis ha nem lenne marketing meg hype körülötte, akkor már rég kipusztíthattuk volna, mint a Dodót meg.


Nos, próbáld meg ugyanezt mondjuk a szúnyoggal elérni.


Vagy Stephen Hawking, Mozart és Mike Tyson közül kiknek lennének a legjobbak a túlélési esélyei? (nyilván ha az első kettő élne és azonos korba, szituációba helyeznénk őket).


Te pedig lehet, hogy nem írtál ilyesmit, de elég sokan érvelnek azzal, hogy biztosan valami ilyesmi lehet a háttérben, hogy mi rosszabbak vagyunk még azoknál is, akiknek van párjuk.

2021. jún. 14. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
65%

Hát, a mellébeszélés az szép volt. De sajnos, ugyanott tartasz a megfejtésben, mintha bele sem kezdtél volna.


Mindenesetre ez nem az én harcom, meghagyom neked, nektek.

2021. jún. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
0%
#23: Akkor áruld már el nekünk a megfejtést, ó, bölcsesség legmagasabb foka!
2021. jún. 15. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
0%
A nők manapság KEGYETLENEK. ezért van ennyi incel.Én nem vagyok az,de csak a szerencsének köszönhetem,mert elég ronda vagyok.
2021. jún. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
83%
A nők rettentő kegyetlenek, mert olyannal jönnek össze, akivel szeretnének és akivel együtt többek lesznek, mint külön-külön. Ez nagy hiba. helyette dugniuk kéne az incelekkel, és dugás utána lelépniük. esetleg még kitakaríthatnak nála. Ezt szeretné a ti fajtátok.
2021. jún. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
0%

" BLM-nek is egyre több követője van, 90%-ban nők."

A nőket könnyebb mindenféle BLM dolgokkal megvezetni. Mert érzelmi szempontból ítélnek, így bármennyire is irracionális egy eszme, ha érzelmi töltetet látnak benne, mellé fognak állni.

Újabban terjed a "szeretet határtalan és senki ne mondja meg ki kit szerethet" téma is, szintén nők között. Az, hogy ez a pedofilok (és pedofiltörvény kapcsán) mennyire káros elgondolás, az senkit nem zavar. Pedig gondolom ők sem szeretnék pedofil környezetbe engedni a gyereküket.

2021. jún. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
#24 nincs megfejtés, csak ideböfögött valamit, mert nem tud mit kezdeni azzal, hogy normálisként nincs sikered. Pedig aaaaaaaaaanyit tolják ide a kamutanácsaikat.
2021. jún. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
29%

"Ezt szeretné a ti fajtátok."

Kihagytad a megerőszakolós, rabszolgasorba taszítós részt, azt már nem akarjuk?

Ha már úgyis te tudod helyettünk hogy mi mit szeretnénk

2021. jún. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
58%

"Vagy Stephen Hawking, Mozart és Mike Tyson közül kiknek lennének a legjobbak a túlélési esélyei? (nyilván ha az első kettő élne és azonos korba, szituációba helyeznénk őket)."


Ez szituációtól függ. Hawking valószínű tudna mit kezdeni magával ha nukleáris katasztrófába csöppen, Tyson meg rájönne, hogy a szteroid nem olyan hatásos ilyenkor, mint a jódtabletta vagy az ólommellény :D

2021. jún. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!