Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az Incel Lives Matter mozgalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az Incel Lives Matter mozgalomnak mik a fő célkitűzései?

Figyelt kérdés
Magamat is annak tartom, mert sosem voltam sikeres a nőknél, ezért haraggal is vagyok feléjük. Szóval ha ide is begyűrűzik ez a mozgalom mint a Black Lives Matter, akkor hogyan lehet belépni tagnak majd? Nálunk a BLM-nek is egyre több követője van, 90%-ban nők.

2021. jún. 13. 02:02
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
100%

Az első célkitűzés lehetne mondjuk, hogy létrejön. Nincs ilyen.

De ha lenne, esetleg őket lenne érdemes megkérdezni, hogy mi a célkitűzésük.

2021. jún. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
89%

Hát ki lett mondva a lényeg. Az ún. incelek tisztában vannak vele , hogy azért nem nekik bármiféle ismerkedés mert szociális problémáik vannak. És ahelyett , hogy az egyszerűbb utat választanák, magyarul önfejlesztés , nem inkább változzon meg az egész világ, hozzájuk idomuljon. Rossz hírem van , ez nem fog sose megtörténni. A társadalomnak van egy mindenkori dinamikája és ehhez mindenkinek alkalmazkodni kell amennyire tud. Gyűlölködés helyett, pl próbálnák meg ezt: borotválkozás, rendezett külső, tiszta , jó állapotú ruha (nem kell világmárka) , bármilyen tisztességes állás, rendezvényekre, társas eseményekre járás, + ha kudarc ért nem a világ hibáztatása, add ki ha fáj, de nem a világ tehet róla.

Aki ezt így csinálja azt mindenhol elfogadják.

2021. jún. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
26%

"Gyűlölködés helyett, pl próbálnák meg ezt: borotválkozás, rendezett külső, tiszta , jó állapotú ruha (nem kell világmárka) , bármilyen tisztességes állás, rendezvényekre, társas eseményekre járás...

Aki ezt így csinálja azt mindenhol elfogadják."

Jóságos úrjézus gyere le menten!

Mi a francot képzelsz? Egy incel csak egy csöves lehet az erdőben vagy miféle elvont elgondolás vezetett oda hogy szerinted egy incel nem borotválkozik, nem fürdik, nincs rendes ruhája, munkája?

Most gyakorlatilag összemostad őket az összes útszéli hajléktalannal, ennyire ostoba viszont komolyan nem lehetsz, te most ezt tényleg komolyan gondoltad?

2021. jún. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
17%
13: Ráadásul a legtöbb incel diplomás, jól szituált ember. Egyébként erről viszont tényleg vannak cikkek is, hogy minél magasabb a végzettséged, annál nehezebb párt találni. Nem véletlen, hogy azoknak van 8 gyereke leginkább, aki a nevét sem tudja leírni. [link]
2021. jún. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
13%
12! Elfogadni lehet elfogadják csak attól még nem lesz senki jó pasi, hogy borotválkozik. Az incelek többsége müvelt, jól képzett intelligens fickó akinek nem volt szerencséje a génekkel.
2021. jún. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
75%

"incelek többsége müvelt, jól képzett intelligens fickó"


Ki kéne hívni egy statikust a házhoz, nehogy rádszakadjon a plafon.

2021. jún. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
19%

#3: "Innentől meg az egész "incel mozgalom" egy merő ostobaság, mert NINCS semmilyen konkrétan megfogalmazható cél, amit elérhetnek, vagy nincs olyan konkrét dolog, amit megszerezhetnek.


Az pedig még erővel, fegyverrel, vagy lelki terrorral sem kikényszeríthető, hogy a nekik tetsző nőknek ők vonzók legyenek."


Az valóban nem kikényszeríthető, de az igen, hogy menjenek állami támogatások szexrobotok gyártásába és kutatás-fejlesztésbe is.


Ha már a prostitúciót sem legalizálják.


Egyébként a probléma az, hogy a legtöbb esetben semmilyen nőnek nem vonzóak, a nekik nem tetszőknek SEM.


Illetve az, hogy több férfi születik és mivel nem voltak újabban nagyobb háborúk, férfitöbblet alakult ki a fiatal korosztályban - akik vélhetően az időskort is meg fogják élni és a tendencia folytatódik.


Senki nem akarja a megszületett embereket megölni, viszont a tendenciára oda kéne valahogy figyelni, mert ma már nem indokolt, hogy ilyen sok férfi szülessen, hiszen békében élünk, nincs ki ellen harcolni, ha harcolunk is gazdaságilag, nem fizikailag.


Egy szóval BESZÉLNI A PROBLÉMÁKRÓL, MEGOLDÁSI JAVASLATOKAT FELVETNI.


Mert onnantól, hogy én megszülettem - pedig nem kértem - az végső soron az állam felelőssége is, hiszen az állam tulajdona vagyok, mert az adót egyoldalúan kell fizetnem és az állampolgárságomról sem mondhatok le. Addig pedig cserébe én is követelhetek az államtól, hiszen szavazati jogom is van.


Sőt, ha elegendő embert képes vagyok magam mellé állítani, akkor bármit elérhetek függetlenül attól, hogy az átlagember ostobaságnak tartja, hiszen rendszeresen látunk ilyesmit a politikai életben.


#12: "Aki ezt így csinálja azt mindenhol elfogadják."


Pontosan és a legtöbb incel így is éli le az életét és van, aki 22 évesen sokall be, más 25, de van, akinek 30 fölött kezd el felsejleni, hogy ez önmagában még édeskevés ahhoz, hogy BÁRMELYIK NŐ IS VONZÓNAK TARTSA ŐT.


Tehát lesz belőle egy jó barát, egy társasági ember, de mindenki csak úgy kedveli őt, mint barát. Mindezt pedig KIZÁRÓLAG a külseje miatt.


#16: "Ki kéne hívni egy statikust a házhoz, nehogy rádszakadjon a plafon."


Vagy csak elfogadni, hogy amit te (vagy bármelyik ember) is érzékel a világból, az csak egy kis része a teljes valóságnak.

2021. jún. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
94%

"Vagy csak elfogadni, hogy amit te (vagy bármelyik ember) is érzékel a világból, az csak egy kis része a teljes valóságnak."


Megfogadhatnád a saját, bölcsességeidet, hamár úgy szórod őket, mint Rambó az özvegyit.

2021. jún. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
57%
#18: Oké. Bizonyítsd be nekem, hogy azért nincs párom, mert MINDENBEN rosszabb vagyok, mint az összes olyan ember, akinek van.
2021. jún. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
85%
Nemtom, mi van az incel mozgalommal, de én már biztosan meg fogom alapítani a Lonely Lives Matter mozgalmat, mivel magányos vagyok és nincsenek haverjaim, úgyhogy azt fogom követelni, hogy legyenek haverjaim. Elvárom a társadalomtól, hogy ezt a követelésemet teljesítse, nem érdekel, hogyan.
2021. jún. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!