Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak, hogyha úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogyha úgy érzem kiábrándultam a lányból?

Figyelt kérdés

Barátság extrákkal kapcsolat. A viselkedése miatt ábrándultam ki (, sokszor idióta, nagyon rbancos [ami addig nagyon tetszik, amíg velem csinálja], nagyon könnyen kapható). Valamint úgy érzem, néha vissza is élt azzal, hogy én segítek neki mindig. Talán kicsit meg is szerettem.


Tudom, tudom, hagyjam a francba, de akkor is fáj valamiért a dolog.


2021. jún. 13. 07:50
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Let it go bro!:)
2021. jún. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De legbelül nagyon sajnálom a lányt.
2021. jún. 13. 08:04
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem párkapcsolat, hanem "barátság extrákkal", akkor nem tudom mit akarsz elvárni tőle... barátság extrákkal = kell a szex, de annyira komolya nem veszitek egymást, hogy párkapcsolatban elköteleződjetek egymás iránt.


Ha kiábrándultál, akk nincs mit tenni, engedd el. Mégis minek akarnál küzdeni, ha kiábrándultál...

2021. jún. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Jól látod, abba kellene hagyni. Nem alkalmas mindenki ilyen jellegű kapcsolatokra, mert nem tudja az érzelmeit kikapcsolni, illetve ezt nagyon át kellett volna beszélni, hogy ki-mit vár el a másiktól, akár kizárólagosságot is, amíg nem jön valaki komoly.

Zárd le, és keress normális párkapcsolatot!

2021. jún. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%

Tipikus kettős mércés hülyegyerek vagy.

Ribncos, de ez csak addig jön be, amíg csak veled.

No comment.

Megérdemled, hogy rosszul érezd magad.

2021. jún. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De ez az, hogy nem csak szex volt, hanem egy nagy csomó közös program, plusz még munkatarsak is vagyunk. Napi szintű kommunikáció hivasban vagy írásban.
2021. jún. 13. 08:09
 7/10 A kérdező kommentje:
5, Tudom, hogy nem vagyok szent, sőt...
2021. jún. 13. 08:10
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Kezdjük ott, hogy olyan kapcsolat nincs, hogy barátság extrákkal, ez a modern kor egyik baromsága!

A barátság nem enged extrákat, ha vannak extrák, akkor az nem barátság! Jó lenne ezt végre tudatosítani mindenkiben, aki illúzióba kergeti magát!


Másrészt kicsit önző vagy, vagy nem tiszták a szándékaid. Ha szexkapcsolat, akkor az bizony nem kizárólagos, nincs hozzád kötve. Ha pedig te többet érzel, akkor legyen gerinced odaállni elé és kimondani, mi a helyzet. Ha meg ezt nem teszed, akkor kontrolláld az érzelmeid vagy ne csodálkozz a sorsodon!

2021. jún. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt eleve ott b.tad el, hogy szexkapcsolatnak hívod, holott ez egy rendes kapcsolat...lehetne, ha mindketten kizárólag egymással szexeltek. De te úgy gondoltad, hogy ez jó buli lesz, mert semmi érzelem, és közben nem kell hűségesnek maradnod. Most meg visszanyalt a fagyi, mert érzelmeid vannak, köztük féltékenység, a csajnak összejön más is, neked meg nem.


Az esetleg nem opció, hogy leülsz a csajjal beszélni, hogy te megkedvelted, sőt ez már több is annál, és szeretnéd, ha megpróbálnátok együtt. Ennek értelmében persze monogám kapcsolatként, tehát te se flörtölsz mással és ő se. Szexről nem is beszélve.

Legfeljebb nemet mond és könnyebb elengedni, mert tudod, hogy nem lett volna belőle semmi.

2021. jún. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nemet mondott és már el is mondta mikor fog kefélni kivel. egy olyan csajhoz nem kellene kötődnöm, aki első találkozásnál már lefeküdne egy vadidegennel, úgy hogy nem is ismeri. szar az élet.
2021. jún. 23. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!