Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha kiábrándultam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha kiábrándultam a férfiakból?

Figyelt kérdés
Annyiszor becsaptak már, hogy egyszerűen elegem van. Lehet itt írni, hogy majd biztos megtalálom az igazit, de én már nem hiszem. Ha már a 20-as éveimet szinte egyedül éltem le, nem hiszek már benne. Lehetek én akármilyen kedves, megértő, vagy áldozhatok bármennyit a külsőmre, a férfiaknak ez sem elég jó. Azok akikkel jártam is, pont utánam találták meg a nagy őt, csak én vagyok senkinek a nagy ő.
2020. jún. 10. 09:32
1 2
 1/20 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
62%
Feltehetően van valami olyan tulajdonságod, amit nem tartanak vonzónak benned. Túlzott ragaszkodás, tapadás, kevésbé vonzó testi adottságok, életfelfogás, bármi lehet. Vagy éppen rendre rosszul választasz. Nem tudhatom.
2020. jún. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
30%
Vagy akinek te lennél a nagy ő az pont neked nem kell.
2020. jún. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kövér, de hülyeség erre hivatkozni, mikor látom, hogy hány kövér nőnek meg mégis van párjuk. Tapadni meg sose tapadtam, aki egyszer szakított velem, az úgy is maradt, sose könyörögtem senkinek. De kapcsolat alatt sem tapadtam.
2020. jún. 10. 09:41
 4/20 anonim ***** válasza:
4%
Rosszul választasz, vagy valami komoly gond van veled.
2020. jún. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
73%
Légy egyedül ameddig jól érzed magad úgy.
2020. jún. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
72%
Hagyj magadnak egy kis időt, ne akarj senkit egy kis ideig fél évig pl és koncentrálj inkabb masra. Ilyenkor szerintem kis kikapcsolasodok a nagyon jok ha van ra lehetoseged.
2020. jún. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Csak azt senki nem tudja mennyire rossz érzés látni, hogy a legtöbb ismerőmet eljegyzik, feleségül veszik, míg nekem meg csak szarnak a fejemre. :(
2020. jún. 10. 09:44
 8/20 anonim ***** válasza:
53%
Szakítást mivel indokolták?
2020. jún. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Nem minden esetben velem szakítottak, de mikor igen akkor sem indokolták meg különösebben.
2020. jún. 10. 09:48
 10/20 anonim ***** válasza:
73%
Nyugi, nem csak te utazol szopórolleren.
2020. jún. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!