Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi az esélye annak hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye annak hogy valakinek sosem lesz párja egész életében?

Figyelt kérdés

Velem az a gond, hogy nincs nagyon lehetőségem hol ismerkedni, mert nem nagyon járok sehova. Ezen kívül szerintem alkalmas lennék barátnak.


Azoknak akik meg sem érdemlik hogy szeressék, nekik olyan könnyen megy akik meg tényleg megérdemelnének egy boldog kapcsolatot azok meg egyedül vannak.


2021. jún. 13. 22:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Nem sok esély van rá, ha az illető vevő a szerelemre. Viszont ha nem mozdulsz ki akkor nagyon nehezen fogsz megismerni bárkit is, ha kicsit többször mozdulnál ki a házból, eljárnál bulikba vagy olyan helyekre, amik az érdeklődési köreidnek megfelelnek, akkor sok embert megismerhetnél és hidd el, előbb-utóbb barátnőt is találnál magadnak. Ez csakis rajtad múlik.
2021. jún. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
50%. Vagy igen, vagy nem.:)
2021. jún. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt elég szemét dolog azt mondani, hogy valaki nem érdemli meg, hogy szeressék másrészt ha csak otthon ülsz kerek 100% az esélyed párt találni.

Nem sajnáltatni kell magadat, mozdulj ki. Nem bírod a tömeget? Nem gond, eldugott kávézó, könyvtár, könyvesbolt. Mindenre van lehetőség, de ha nem teszel a dologért ne várj csodát.

2021. jún. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%

Egyébként hasonló cipőben járok mint te. De rájöttem, hogyha én nem teszek azért, hogy megismerkedjek másokkal, senki se fog. Sok sikert neked!

1. voltam.

2021. jún. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én 33 éves férfiként mit mondjak tapasztalatlanul? Szinte már a halálomat várom.
2021. jún. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen vagy nem, 50-50%
2021. jún. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
79%

Itt az idő változtatni! Jól látod, senki sem fog becsöngetni, hogy téged akarlak. Járj el a barátaiddal, kollégákkal, haverokkal. Társkeresőre is regisztrálhatsz.

Ha nem teszel érte, akkor 100%, mozdulj meg, és akkor nincs lehetetlen.

2021. jún. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
73%
Ma már a net sok dologra jó. Pl.: erre is.
2021. jún. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
82%
Te ilyen igazságosztónak képzeled magad? Vagy mi alapján jelented ki, hogy mások nem érdemlik meg a boldogságot?
2021. jún. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Jól meg vagy keseredve.. és ezt csak magadnak köszönheted.

Nem magas lóról beszélek, ugyanez volt velem is. Aztán eljöttem egy nagyvárosba, itt élek már egy ideje, de csak most kezdem ezt felfogni, hogy nem fog a sült galamb a számba repülni, akkor se, ha több a "lehetőség".

A lehetőség ott van, ahol megragadom, máskülönben egy nagyvárosban is ugyanolyan egyedül leszek, mint a kisujjam. Ráadásul egy csomó dolgot most csinálok először, mert eddig zárkózott voltam, és most meg le kell küzdenem még azt is,hogy félek az új dolgoktól, mert mindig csak a csigaházamban éltem, de k.vára elegem lett ebből az életből, és mi a fene vesztenivalóm van, komolyan??? Semmi. Az ég világon semmitől se kell tartanom, pláne nem normális emberi dolgoktól, mint pl közös társasjáték est ismeretlenekkel, vagy hasonlók... Nehéz ez a felnőttéválás közel a 30hoz...

2021. jún. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!