Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Első kapcsolatodért sokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első kapcsolatodért sokat kellett tenned hogy összejöjjön?

Figyelt kérdés
Fiú / Lány vagy?
2021. jún. 14. 09:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Regisztráció társkeresőn, 3 nap múlva beszélgetés, utána másnap találkozó és azt követő hétvégén együtt is voltunk, mármint kapcsolatban, nem vártunk, felesleges lett volna.


26/N

2021. jún. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Egyik kapcsolatomért sem kellett különösebben sokat tennem.

16 voltam, myvip randin ismertem meg, találkoztunk és össze is jöttünk

De utána is egyszerűen ment

29/N

2021. jún. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen. Legalábbis abban hogy elérjek egy bizonyos külsőt.

Kb 3 évnyi folyamatos diéta, rendszeres mozgás (heti 7 nap) kényelmetlen de nagyon szexi ruhák viselése nonstop, különleges de körülményes frizura fenntartása, mindennapos sminkelés.


Ezek után mikor egy konkrét személynél (akiről mondták hogy tetszem neki) kezdeményeztem, igent mondott.


Azóta már véget ért a kapcsolat több mint három éve, és én sok mindenen mentem keresztül, már nincs energiám vagy erőm erre a sok mindenre, már nem akarok egy bizonyos külsőt fenntartani.


N

2021. jún. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A kapcsolat kialakulása meglepően könnyen ment. A fenntartása és a táv leküzdése, ami 1500 km volt, már nehezebben volt megoldható, de azért sikerült. Olyannyira, hogy az első kapcsolatom ma már a férjem. 29N
2021. jún. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem. 16 voltam és az egyik évfolyamtársam elhívott randira. 2 évig voltunk együtt.

25N

2021. jún. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Semmit.

Haveri körben álltam és néztem egy srácot, mint egy birka, kövi héten elhívott randira, onnanstól együtt is jártunk. 3 év.

2021. jún. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
*14n (voltam akkor)
2021. jún. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az első kapcsolatomért az akkori páromnak kellett sokat tennie, mert fél évig ostromolt, mire beadtam a derekam.

De az élet igazolta, hogy ami ennyire nehezen indul, azt nem kéne erőltetni. Nem tudtam iránta úgy érezni, ahogy kéne, nem is vonzódtam hozzá, csak nem akartam vénlány maradni.


Később, aki iránt voltak érzéseim is, azért nem kellett sokat tenni, bár 3 hónapon át barátkoztunk (nem ilyen netes társkeresés, az nekem nem jön be), de minden magától alakult ki. Szóval sokat nem kellett érte tenni, csak 29 évet kellett várni a találkozásra.:)

2021. jún. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Semmit. Csinos lány vagyok, ezért rengeteg ajánlatot kapok nap mint nap, de van jóképű, gazdag barátom.


19/L

2021. jún. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!