Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az emberek többsége mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek többsége mennyi ideig szokott egyedül lenni két kapcsolat között?

Figyelt kérdés

Mennyire ritka vagy normális az ha valaki a húszas évei elején jár és nem volt kapcsolata?

Környezetemben úgy látom mindnkinek könnyen megy, csak nekem nem:(((


2021. jún. 14. 17:54
 1/9 anonim ***** válasza:
12%
Mar megint egy incel
2021. jún. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem több, mint 1000 nap mostmár.
2021. jún. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
1-2 hónap
2021. jún. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
A többség csak rövid ideig. Főleg a nők. Én nőként a több mint 7 évemmel (ami alatt sajnos szex sem jött össze) szinte negatív rekordnak számítok, és még csak most töltöm majd a 30-at, szóval amellett, hogy gyakorlatilag elteltek a 20-as éveim így, annak a 7 évnek sokszorosa gyűlik majd össze "a végére"... Durva.
2021. jún. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

0 nap - több évtized


De szerintem a legtöbb esetben legalább több hónap, fél év is lazán. De a több év sem ritka. Attól is függ, mennyire aktívan keres komolyat, mennyi szerencséje van.

2021. jún. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

7 hónapja vagyok szingli. Nem keresek jelenleg partnert és az ismerettségi körömben nincs senki, aki tetszene, vagy én neki.

Egy ideig próbáltam társkeresőn, de az nem az én világom.

Na meg több sebből vérzett a dolog, mert még nem teljesen zártam le az exemet magamban még a mai napig sem. Odáig már eljutottam, hogy más is fel tudná kelteni a figyelmem és lenne kedvem egy új kapcsolatot építgetni, HA a sors az utamba sodorna valakit. De sok sérelem van még bennem, úgyhogy erőltetni nem akarom a dolgot.

Meg most 1 személyes célokat tűztem ki, amiben egy ismerkedős fázis akadályozna, úgyhogy pár hónapig még biztosan nem fogok direkt párt keresni. De lehet, hogy utána sem, mert mind mondtam, a társkeresők nem jöttek be és a közelemben nincs potenciális jelölt.


26/N

2021. jún. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én majdnem egy évig voltam egyedül a legutóbbi szakítás óta,az előző kapcsolatom fel évig tartott. Addig sem kedvem,sem idom nem lett volna ismerkedni és örülök,hogy vártam,mert tartalmas egy évem volt,most pedig egy nagyszerű srác van mellettem 🥰
2021. jún. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
2 éve vagyok szingli
2021. júl. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8 éve vagyok egyedül,és biztos vagyok benne hogy ez már így is marad.
2022. júl. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!