Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartja az emberek többsége rossznak a friendzonet?

Figyelt kérdés
Mindenhol olvasom hogy mennyire rossz hogy valaki a barátzónában ragad, de én nem értem, mitől rosszabb az ha valaki legalább barátságban van egy csajjal, mintha semmi nincs köztük. Meg aztán, barátságból még bármi lehet.

2018. júl. 9. 17:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%
Ha tényleg a barátja vagy (és képes vagy ezt magadban is letisztázni), akkor oké. Ha reménytelenül szerlemes vagy belé, és ő csak lelki szemetesládának / ingyen rabszolgának / apapótléknak (stb., még lehetne sorolni) használ, akkor gáz.
2018. júl. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
66%
Az esetek döntő többségében az egyik fél szerelmes a másikba és csak szenved mellette, mert a barátságból az a bármi, ami lehet, általában nem a szex és/vagy a párkapcsolat.
2018. júl. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
52%
Egyrészt barátságból semmi nem lesz (0.1% az esély, hogy lesz), másrészt nap mint nap nézni a reménytelen szerelmet több, mint kiborító. Tudom, jártam már így.
2018. júl. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
68%

Az is hülye aki beáll a barátzónába.

Én minden csajjal közlöm aki érdekel, hogy nem barátkozni akarok vele, hanem attól sokkal többet. Sok lány ezt értékeli is.

2018. júl. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
37%
Én mindkét fél részéről durván etikátlannak tartom. A barátzónába nyomott fél baromi sunyi, aki meg barátzónába rakta, az meg legtöbbször tudatosan használja a másikat. Gusztustalan macska-egér játék, ahol mindkét fél macska és egér is egyszerre.
2018. júl. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 peca1000 ***** válasza:
61%

Én hamar leépítettem az ilyen nőket.


Vagy komoly, vagy alkalmi szexkapcsolat lehet.


De csak simán lelkizős, és közben ingyen javítsam meg a számítógépét, segítsek neki bevásárolni, vigyem oda kocsival és hozzam haza, Na meg az apja fa.....át!


Ilyenkor a képébe toltam, hogy ha jól megfizeted OK, akár szexxel is.


Inkább fizettek, megkértem az árát!


Azóta szépen bepasizott az összes! :)

2018. júl. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
60%

Barátságbol még bármi lehet? Jah, persze... Ha annyira akarna akkor nem rakott volna baratzonaba és a pasija is először a barátja lett volna. Mégsem így szokott lenni.

A másik meg, semmi kedvem nincs napi kontaktban lenni egy olyan lánnyal akiről tudom, hogy minden nap megdugja a pasija mert mondjuk megemlíti, hogy a barátjához megy éppen úgy, hogy én is akartam volna.

2018. júl. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
71%
Miért tartja a lányok többsége rossznak ha a ffi csak szexelne vele? Meg aztán szexből még bármi lehet...
2018. júl. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
57%
Friendzone megalázó egy férfinak. Férfiként nézzen rám egy nő vagy sehogy.
2018. júl. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
63%
Ez igy nem igaz,hogy nem lehet belőle több.Nekem eddig minden párkapcsolatom úgy indult,hogy ismertem előtte az illető pasit(már hónapok óta,vagy akár 1-2 éve),jóban voltunk,aztán valami "átkattant" és belehabarodtam.Most épp egyedül vagyok és pont ez a gondom,hogy emiatt rengeteg most preferált társkeresési módszer(pl netes) nem jön be,mert nem tudok "mit kezdeni" egy idegennel,aki már legjobb estben is a harmadik randin dugni akar(na)...
2018. júl. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!