Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen azért nehéz ismerkedn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen azért nehéz ismerkedni férfiként mert rengeteg versenytárs van vagy alapból csak unalombol járnak oda a nők?

Figyelt kérdés

Sok kommentet olvastam hogy sok pasi csak a szexre hajt az ilyen oldalakon.

Nos én speciel komoly kapcsolatot keresek,de sok olyan csajba belefutottam akik hitegettek vele hogy eljönnek randizni velem,aztán a randi előtt nem sokkal jöttek mindenféle kifogásokkal.

Utána vannak olyan csajok akik napokra eltűnnek,majd elkezdenek mentegetőzni egyből,hogy bocsi,bocsi hogy eltűnt,de blablabla.

Valami kifogás mindig van.

Instas csajokat már nem is húzom jobbra mert csak követők gyűjtésére pályáznak,én pedig nem akarok az 1843.-ik követője lenni.

Gondolom hogy még van jó pár pasi akiknek komolyak a szándékaik,de ők sem jutnak egyről a kettőre.


Vajon miért nehéz ilyen társkereső oldalon ismerkedni?

A sok vetélytárs miatt vagy alapból csak szórakozásból, unalombol járnak már manapság ilyen oldalakra a nők?



2021. jún. 15. 16:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Pont azért ami a jó is ezekben, a lehetőségek miatt. Mindig megadja a Tinder azt az illúziót, hogy bármikor jöhet egy következő, aki jobb, aki szebb, akivel nem kell x-y dologban kompromisszumot kötni, ezért a legkisebb negatív jelre már ugranak is a következő matchre.
2021. jún. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
ÓRIÁSI a verseny. Múltkor mutatta egy huszonéves nőismerősöm aki csak dumálgatás miatt van fent meg hátha valami alakul, de rendes képei sincsenek, 99+ like folyamatosan. Pasiként és napi párat ha kaptam legutóbb. Sok a csaj aki "ghost", sokan az instájukat reklámozzák, legtöbb semmit se akar emiatt. Aki igen, az egyszerre több pasival beszélget, így sok sikert.
2021. jún. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%

Csajok is csak szex miatt vannak fent.

Nekem akkor jött a match cunami amikor feltettem félmeztelen képet a tengerpartól. Onnantól csak válogatás nekem is.


28F

2021. jún. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
Azért nehéz ismerkedni, mert a jól kinéző férfiak vonzók, és nekik megy a nők nagy része... viszont ezek a férfiak legtöbbbször nem komoly kapcsolatot keresnek, csak felpróbálnak mindenkit. Gyakran több nőt is foglalva tartanak, így a férfiak 50-70%-a egyszerűen nem kap viszonzást egy nőtől sem, mert ő éppen a felső 10%-kal va. Elfoglalva, aki jöl néz ki, jól szövegel, és még gyakran tudja is,hogy csak dugni akar, de inkább titkon bízik benne, hogy miatta majd megváltozik, mert szerelem, minthogy lejjebb adjon a szőke herceges igényein.
2021. jún. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő
2021. jún. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%
Én pl nem unalombol járok oda, 1 hónap alatt találtam valaki olyat, aki komolyabban érdekel (nem a felső 10 százalékból) . De azért volt jopar férfi, aki írt és hamar kiderult, hogy csak a szexere hajtott volna.
2021. jún. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%

Igen.


Tinderen és mint mindenhol máshol a külsőt látják először.


És igen minden nő azokat a jóképű pasikat húzza jobbra.


Felejtsd el a Tindert!

2021. jún. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

"Pont azért ami a jó is ezekben, a lehetőségek miatt. Mindig megadja a Tinder azt az illúziót, hogy bármikor jöhet egy következő, aki jobb, aki szebb, akivel nem kell x-y dologban kompromisszumot kötni, ezért a legkisebb negatív jelre már ugranak is a következő matchre."


Az év kommentje! Tökéletes. Az egész netes (talán offline) társkeresés pont ilyen. Gyors, elérhető, nem kell időt fektetni a másikba. Már másnap jön egy jobb "termék", a többi meg mehet a kukába. Amint 1-1 dolog már nem megfelelő, kitartás, alkalmaukodás, elfogadás helyett SIMÁN megvan az, hogy keres egy másikat.


De ez illúzió. Nincs tökéletes. SOHA. Csak ugye az emberekben az van, mint a reklámban "mert megérdemlem", és szó nélkül keres egy másikat, ami nagyon valószínű, hogy impulzus miatt tűnt jónak, amúgy baromira nem tökéletes.


Stresszes verseny az egész.

2021. jún. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
44%
No vagyok, Tinderen eleg aktiv mar jopar eve. A legtobb pasi valami eszmeletlen elonytelen kepeket rak fel magarol, vagy talan nem is lehet segiteni a kulsejen. Ha kimegyek az utcara 5 perc alatt tobb vonzo pasit latok, mint a Tinderen 1 honap alatt.
2021. jún. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
pont erről van szó. Mint a termék. Első a külső, 5 mp alatt döntés, a többi le van sz..rva.
2021. jún. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!