Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet,hogy aszexuális vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet,hogy aszexuális vagyok?

Figyelt kérdés

Soha nem éreztem azokat az érzéseket,amit a korombeliek többsége.Sosem vágytam arra,hogy csókoljanak,hogy öleljenek,a szexre pedig még inkább nem.Hiába látok egy jóképű pasit,semmit nem mozgat meg bennem.Elismerem,hogy helyes stb,de ennyi,semmit nem vált ki belőlem.Arra is gondoltam,hogy leszbikus lennék,de nőkkel ugyanez a helyzet.Egyáltalán nem értem a szexualitást,ahogy azt sem,hogy tud kiváltani valakiből szexuális vágyat egy másik ember közelsége.

Aszexuális lennék? 22/N



2021. jún. 16. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Valószínű, és ha csókra/ölelésre sem vágysz, akkor aromantikus is lehetsz.
2021. jún. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Nekem aszexualitasnak tunik. Egyebkent ereztel mar valaha valaki irant?
2021. jún. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%
Van ilyen. Majd akibe szerelmes leszel az felizgat.
2021. jún. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
93%
Lehet érzelmek kellenek ahhoz neked, hogy érezz ilyen vonzalmat.
2021. jún. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Demiszexuális is lehetsz
2021. jún. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!