Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A demiszexualitás a polkorrekt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A demiszexualitás a polkorrekt kifejezés arra vonatkozóan, ha valaki jó partit akar fogni magának (aminek megismeréséhez idő kell)?

Figyelt kérdés

És ezért van sokkal több nő, aki annak tartja magát, mert ez számukra egy ultra-előnyös pozíció, hiszen ezen fogalom mögé bújva hosszan randiznak, kiismerik a másikat és ha nem szólják el magukat idő közben valamivel, akkor akár még hihető is a dolog. Közben meg a folyamat alatt egyoldalúan csapolják a férfi erőforrásait, aki cserébe semmit nem kap, de ezt nem mondhatja ki, mert akkor az van, hogy a nő társasága nem elég neki és "csak" dugni akar, közben meg a tükör ugyanúgy visszafordítható, hogy ha a férfi társaságát élvezi a nő, akkor a farkát miért nem.


És ahogy egy gyereket akaró nő is rossz néven veszi, ha rabolják az idejét, mert ketyeg a biológiai óra, a férfi esetében ez ugyanígy van, ő is rossz néven veszi, ha hosszú időt pazarol olyanra, aki nem megtagadna a szexualitást.


Meg ott vannak még a látens aszexuális nők, akik házimunkaként élik meg a szexet, ezzel tönkretéve a férfi lelkét, aki nem érti, hogy miért nem élvezi a nő a szexet, mikor ő mindent megtesz neki.


Gondolom a nők ezt névtelen oldalon sem fogják bevallani, de azért teszek egy próbát, hátha.



2021. jún. 1. 16:26
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
92%
NEM! Demiszexuális férfiak is vannak, te idióta.
2021. jún. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


"A demisexuality.org szerint a meghatározás: „Olyan szexuális orientáció, amelyben az illető csak olyan emberek iránt érez szexuális vonzódást, akikhez érzelmileg kötődik”.

A legtöbb demiszexuális sokkal ritkábban vonzódik testileg valakihez, mint a társadalom nagy része, és vannak köztük, akiket csak kicsit vagy egyáltalán nem érdekel a szexuális aktivitás.

Egyszerűen fogalmazva a demiszexuálisoknak csak azok tetszenek igazán, akikkel már erős érzelmi kapcsolatuk alakult ki. Csakis ez esetben kezdenek el valaki iránt szexuálisan érdeklődni."


Én is ilyen vagyok, számomra elképzelhetetlen hogy olyannal feküdjek le, aki nem a párom egy stabil párkapcsolatban.

Ezzel együtt sose "csapoltam" semmit.

2021. jún. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%

#1 voltam. Ja, és


"Közben meg a folyamat alatt egyoldalúan csapolják a férfi erőforrásait, aki cserébe semmit nem kap,"


én ezt sose csinálnám. Én az elején azonnal megmondom, ha valaki tetszik, vagy nem. (Többnyire nem.)

Látszik, hogy gőzöd sincsen alapvető fogalmakról, kérdező.

2021. jún. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
88%

hű, micsoda tévképzetek :D


nem lehet, hogy csak simán arról van szó, hogy a nők nagy része akkor élvezi a szexet, ha szereti a másikat? és ezért van, hogy nem dugunk akàrkivel, ellentétben a férfiak nagy részével, akinek elég, hogy nőnemű legyen a másik fél min 1 db használható lyukkal? evolúcionáris okai vannak az egésznek, így fejlődtünk.ki

2021. jún. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
94%
Komolyan korlátoznám, hogy egy ember mennyi kérdést írhat ki, egy IP címről hány regisztráció lehet, és hogy hány karaktert lehessen írni. Mert amit te csinálsz már röhejes.
2021. jún. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
Simán csak nem azt élvezem, ha valaki beteszi nekem (amire bármelyik jöttment képes), hanem azt, ha szeret és egyedül engem akar.
2021. jún. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Amikor az ember azt hinné, hogy a te fajtád már elérte a mélypontot, mindig jön egy véglény aki bebizonyítja, hogy még mindig van lejjebb 🤦‍♂️😂
2021. jún. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
91%

"A demiszexualitás a polkorrekt kifejezés arra vonatkozóan, ha valaki jó partit akar fogni magának (aminek megismeréséhez idő kell)?"

Lehet én vagyok fordítva bekötve, de eddig azt hittem, hogy mindenki olyan párt szeretne, aki szerinte jó parti.

Az persze más kérdés, hogy van akinek annyira viszket, vagy annyira igénytelen, hogy mindegy ki csak feküdjön le vele x alkalommal egy héten. De egy egészséges lelkivilágú ember szerintem igenis "jó partit" szeretne fogni magának.

"hiszen ezen fogalom mögé bújva hosszan randiznak, kiismerik a másikat" Csak ismételni tudom magam, szerintem ez lenne a normális, sőt a randik célja épp a másik megismerése lenne. Ha mindenki ilyen ocsmány módon járna el, kevesebb "megkefélt és otthagyott" történet lenne.

"Közben meg a folyamat alatt egyoldalúan csapolják a férfi erőforrásait, aki cserébe semmit nem kap,"

Oda-vissza hívtuk meg egymást azokkal akikkel randiztam, vagy eleve felében fizetünk. De általában ez kimerült egy mozi, fagyi, jégkása, meki árában, mert utalom az ülünk és nézzük egymást féle randikat. Jellemzően túra, sétálgatás a városban a program.

" közben meg a tükör ugyanúgy visszafordítható, hogy ha a férfi társaságát élvezi a nő, akkor a farkát miért nem." Hogy ne csak ingyen ürítő zsáknak legyen használva.

" is rossz néven veszi, ha hosszú időt pazarol olyanra, aki nem megtagadna a szexualitást." Kinek mi a hosszú idő, jellemzően pár hét alatt eldől ez, nagyon extrém esetekben, ha keveset tudnak találkozni 2-3 hónapot ölel fel. Bele ne haljon és nehogy már összehasonlítsuk azzal, ha valaki 5-6, vagy 10 év hitegetés után nyögi be, hogy bocsi mégse akarok gyereket.

Emellett, a férfi pont annyi pénzt költ el egy randin és eleve pont úgy állítja be a pénzügyi dolgokat, ahogy akarja. Simán megteheti, hogy már az elején tisztázza, hogy mindenki a sajátját fizeti, vagy olyan programra viszi a lányt, ahol nincs nagy költség, esetleg az elsőt fizeti, aztán jelzi a lánynak, hogy a következő az ő köre. Minden megegyezés kérdése. Ezzel jól ki lehet szűrni azokat, akikkel nem egyezik a látásmódjuk.

"Meg ott vannak még a látens aszexuális nők, akik házimunkaként élik meg a szexet, ezzel tönkretéve a férfi lelkét, aki nem érti, hogy miért nem élvezi a nő a szexet, mikor ő mindent megtesz neki." Ilyen is van, de ez egy teljesen másik probléma és egy teljesen másik téma.

2021. jún. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
91%

Nekem a barátom (érted, egy férfi) demiszexuális, és el is mondta már a kapcsolatunk elején, hogy azért nem bánta, hogy idő kellett nekem a szexhez, mert neki is kellett és ne vegyem sértésnek, de nem feküdt volna le velem az első randi után (annyira szeretem), mert neki kellenek érzelmek is.

Na, ilyenkor mi van az elméleted szerint?

2021. jún. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha te az ismerkedést úgy eled meg, hogy aszongya egyoldalúan csapolják a férfi erőforrásait, aki cserébe semmit nem kap, akkor nincs több kérdésem.
2021. jún. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!