Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt olyan aki aszexuális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki aszexuális és DDLG kapcsolatot keres?

Figyelt kérdés

Lány vagyok, 24 éves, én lennék a LG és aszexuális vagyok. Tisztán érzelmi alapon szeretnék ilyen kapcsolatot, szexmentesen.

Nem kérek olyan válaszokat, hogy "nem fogsz találni", "olyan pasi nem létezik".

Zsák a foltját elven működöm, ha keresek, találok is. Talán nem itt, de egy próbát megér.



2021. febr. 8. 13:42
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
93%

Van.

De már elég régen keresett itt, szóval nem tudom, megvan-e még.

2021. febr. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
75%
Mi a rosseb az a ddlg?
2021. febr. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 A kérdező kommentje:

Ha nem tudod, minek szólsz hozzá? Nyilván nem neked szól...


Daddy Dom Little Girl. Olyan kapcsolatot jelent, ami kissé hasonlít egy szülő-gyermek kapcsolathoz. Általában azok a nők vágynak ilyenre akiknek szar volt a gyerekkora, nem tudott elég ideig gyerek maradni, elveszítette a szüleit stb. stb. szóval mentálisan labilis. Ez persze nem mindenkire vonatkozik, rám viszont pont igen. A férfiakról nem tudok nyilatkozni, hogy miért szeretik, talán nem lehet gyerekük de gondoskodni akarnak valakiről. Passz.

2021. febr. 8. 13:52
 4/51 anonim ***** válasza:
76%
Ne haragudj, de nekemd pszichológusra van szükséged, nagyon durván. Minden rosszindulat nélkül.
2021. febr. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
25%
Szexmentesen :DD hahh majd pont pátyolgat egy vén csoroszlya ha nem adsz neki cserébe semmit
2021. febr. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
86%

3.


Még sima aszexuális férfit simán lehet találni, de ilyen bizarr felállás szerint élni kívánó nem nagyon van. Esetleg nagyon idős, atyáskodó bácsi. Mivel szexualitást úgysem akarsz, ezért az idősek között nézz körül, főleg azoknál akiknek volt gyereke, csak fiatalon meghalt.


Amúgy maga az elv nem rossz, fordított nemekkel én is bennelennék egy ilyesmiben (csak ott velem törődjön a másik) és nagyjából teljes hálával és kiszolgáltatottsággal tudnám ezt viszonozni. De ez beteges lenne, és nem is értem hogyan lehet ehhez már konkrét megnevezést társítani. Bár kétlem, hogy nagy tábora lenne ennek és csak az amcsi SJW emberkék kardoskodnak emellett, ők sem azért, mert érintettek lennének.

2021. febr. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 A kérdező kommentje:

Nagyon sokan vannak itthon is akik DDLG kapcsolatot keresnek csak nem aszexek. Én az vagyok, nem tehetek róla, de örülök neki, nem akarnám hogy valaki csak a szex miatt legyen velem. Ahogy egy korábbi válaszoló írta: "mert nem tudok neki semmit nyújtani". Ha csak a szex és a testem az amit tudok neki nyújtani, akkor elég szomorú világot élünk.

És mint mondtam, nem vagyok kiváncsi a rosszindulatú kommentekre, attól még hogy ti másra vágytok, még nem aberrált az én vágyam, az a szép a világban hogy mindenki más. Szerencsére. Én nem akarok ilyen rosszindulatú lenni azzal, akiről semmit se tudok.

Továbbiakban nem is válaszolok az olyan kommentekre amik érdemben nem tudnak segítő választ adni.

2021. febr. 8. 14:02
 8/51 anonim ***** válasza:
79%
Én se tudtam, mi az a ddlg 🤷🏼‍♀️ nem hoz magyar találatot a google, mielőtt lebasz*d az ember fejét, kérdező....
2021. febr. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 A kérdező kommentje:
Nem az a baj, hogy nem hoz találatot, hanem akit érdekel az ilyesmi, az tudja mit jelent, akit meg nem, az úgyis csak rosszindulat miatt van itt. Főleg a "mi a rosseb" kijelentés miatt, ez nagyon nem egy egyszerű kérdés volt.
2021. febr. 8. 14:07
 10/51 anonim ***** válasza:
97%
Írd ki itt az ismerkedés kategóriába. Hátha
2021. febr. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!