Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez normális? Ismerkedek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csakegykérdés35 kérdése:

Ez normális? Ismerkedek egy férfival aki már az elején erős érzelmeket mutat, kitett napjába több formában ami furcsa lett, bejelöltem másik fb-ból amiben már nem mutatta azokat a posztokat, mit tennétek?

Figyelt kérdés

2021. jún. 17. 09:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg érthetőbben kifejteni a kérdésedet. Mit tett ki, milyen formában stb.

Nem kell mindent egy mondatba belesűrítened.

2021. jún. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Azért lett így kiírva mert nem engedte át ha a kérdés rövidebb volt mint a megjegyzés 🤷 verseket tett ki, szerelmes idézeteket, közös képet szeretlekkel kiírva, lehet csak komolyabbnak akart ettől tűnni de elég furcsa hogy ezért képes csak azt beállítani hogy én láthassam szerintem
2021. jún. 17. 10:05
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól értem, olyan sztorit tett ki a facebookra, amiket csak te láthattál?
2021. jún. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Igen
2021. jún. 17. 10:07
 5/14 anonim ***** válasza:
84%

Kérdezd meg tőle miért.

Kamuzd azt, hogy látszik a napod, hogy csak veled van megosztva.

2021. jún. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem igazán tudom hogy kérdezhetnék rá úgy hogy ne jöjjön rá hogy hazudok, nyilván megkérdezné h ezt hol látom mutassam meg stb
2021. jún. 17. 10:42
 7/14 anonim ***** válasza:
52%

Simán kérdezz rá, hogy "miért tettél ki olyan napot, amit amúgy csak én látok?".

Ha pedig bizonyítékot kér, akkor majd odaszerkesztünk valamit.

2021. jún. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem értek sajna a szerkesztéshez de rákérdezek:D
2021. jún. 17. 10:45
 9/14 anonim ***** válasza:
70%
Majd segítek :D
2021. jún. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Rá kérdeztem, azt válaszolta hogy azért csak én latom mert nem publikus még ez az egész köztünk de ha gondolom nyilvánosan is kiteheti ha engem nem zavar
2021. jún. 17. 10:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!