Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit írjak magamról egy társker...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak magamról egy társkereső oldalon?

Figyelt kérdés
Szeretnék regisztrálni egy társkereső oldalra de nem tudom hogy mit írjak magamról. Mostanában úgymond elég unalmas az életem ,régen koncertekre jártam ,sportoltam igaz nem túl gyakran szerettem rajzolni és a természetben lenni. Mostanra sajnos csak a munka teszi ki az életem nagy részét. Tudom hogy ez nem túl vonzó és izgalmas. Amikor hazaérek már nem sok kedvem van semmi máshoz, megnézek egy filmet vagy elmegyek ismerősökhöz barátokhoz,beülünk valahová max,vagy tesómnál vagyok látogatóba ,tehát teljesen átlagos dolgok amik kitöltik a minden napjaim. Átlagos testalkatú vagyok nem túl magas ,sokat viccelődök és szeretem a jó poénokat,alapjában véve pozitív ember vagyok de nem túl aktív vagy ambíciózus. Ti mit írnátok ki a bemutatkozáshoz? A segítségét köszönöm. És még valami ,ti melyik társkeresőre regisztrálnátok?

2021. jún. 18. 08:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ez így jó ide - a gyk-t ;)
2021. jún. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi 😅
2021. jún. 18. 09:18
 3/6 anonim ***** válasza:

Legtöbben ilyenek vagyunk. Benne vagyunk a munka-család-hobbi háromszögben :)


Miért ne lenne vonzó Nemtom, mi számít extra "vonzó" életnek.. mondjuk ha fogsz egy hátizsákot és elmész bejárni a világot vagy egész évben "nyaralsz" vagy valami extrém sportot űzöl. A lányok többsége se él extra izgalmas életet, ne aggódj :)

2021. jún. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Abban a korban vagyok már amikor a család és a munka lenne az első,de mivel minden ismerősöm és barátom már családi életet él így más a szociális hálóm úgymond,nem is nagyon tudok elmenni mint régen bulizni a haverokkal ismerősökkel,és azt vettem észre hogy ez nem túl vonzó sok hölgynek. Ezt nem értem mert sok közös programot lehet még ezeken kívül csinálni,és igazából nem vagyok az a zárkózott típus ,szívesen kipróbálok mindent.Hát ez van 😅.
2021. jún. 18. 11:54
 5/6 anonim ***** válasza:

4# Olyat kell találni, aki nem retten vissza az átlag élettől. Én volt csajom is unatkozott mellettem (amíg én dolgoztam = kerestem rá a pénzt, érted...), mindig mondogatta hogy hagyjuk a francba az egészet és lépjünk le a nagyvilágba csak úgy minden nélkül.

Felőlem oké lett volna, csak hát csövezésből nincs lakás meg pénz... Az úgy.. kéne... Bár ez is egy életforma, kinek mi :)

2021. jún. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5 Gondolkodtam én is már ezen ,néha valóban jobb lenne itt hagyni mindent és elindulni arra amerre az út visz, viszont általában az befolyásol hogy látom tesómnak a családját ,a gyerekeket, és jobb szeretnék egy ilyen élet részese lenni.
2021. jún. 18. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!