Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi ez az irreleváns nővédelem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az irreleváns nővédelem? Ha azt szeretném, hogy feküdjön a szép nő az ágyamba, akkor jönnek a kifogások, miszerint hogy várhatnám el azt, hogy miattam mondjon le a kényelmes életéről stb? Ki kérte, mi köze van a kettőnek egymáshoz?

Figyelt kérdés

Millió szép nő van. Ebből 99 százalékának kilátásban sincs, hogy beteheti egy gazdag férfihez a lábát, ami miatt engem(átlagfizetésű embert) tekintve rossz döntést hozhatna, vagy akivel összefüggésben egyáltalán választani kellene. Nagyon sok szép nő van egyedül. Amíg nem tudják betenni a lábukat gazdag férfi otthonába, kényelmes házba stb, addig miért nem elég nekik egy olyan kapcsolat, ami nem a pénzről szól, hanem a kölcsönös szeretetről?


Ez elképesztő amúgy. Totálisan látszik, hogy inkább vannak egyedül, ha nincs pénzes férfi, mert azzal már túl nagy örömet okoznának valakinek ha feltételek és igények nélkül testet adnának. Ha már valakivel lefekszenek, akkor legyen benne érdek, ha az nincs, akkor inkább vannak egyedül.


2021. jún. 18. 10:27
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/180 anonim ***** válasza:
96%

"miért nem elég nekik egy olyan kapcsolat, ami nem a pénzről szól, hanem a kölcsönös szeretetről?"


"ha feltételek és igények nélkül testet adnának"

2021. jún. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/180 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem 200 ezret keres nettóban, mikor megismertem 3 éve még ennyit se keresett. De mielőtt megismertem, kosarat adtam egy penzes, már gazdagnak nevezhető pasinak mert borzalmas személyisége volt. Külsőre hiába volt hibátlan, ha belülről rohadt. Na akkor hogy is van ez?
2021. jún. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/180 A kérdező kommentje:

10:


Egy anonim frusztrált nő szava, aki azt sem tudja ki a kérdező.

majd ha lesz pénz a szemed előtt , akkor nem fogsz hányni.

2021. jún. 18. 11:25
 14/180 A kérdező kommentje:

12:


Aki belülről rohad, az nem véletlen.

Attól még lehetnek jó tulajdonságai.

Egy normális nő megtudja változtatni.

Hogy ez neked nem megy frusztrált vagy, hát ilyenek az emberek.

Ezeket a dolgokat, mint alkalmazkodás, segítés, változtatás, ti nők képtelenek vagytok felfogni és véghez.

Társadalmatok 99,9 százaléka stressztűrőképessége nem megfelelő és pszichés terhelhetősége alacsony.

2021. jún. 18. 11:27
 15/180 anonim ***** válasza:
100%

Az nem jutott eszedbe, hogy nem a királyfira várnak, csak nem kellesz?


Mellesleg nem kell semmilyen kifogás, hogy miért nem akar valaki veled dugni.

2021. jún. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/180 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, én csak azért elutasítottam egy amúgy tagadhatatlanul helyes srácot, mert azt mondta, szerinte unalmas az irodalom, ami az egyik legnagyobb szenvedélyem, így egyértelmű lett, hogy nincs miről beszélni.
2021. jún. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/180 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyeneket mint a kérdező egy lakatlan szigetre kéne vinni a többi hasonszőrű férfival együtt, aztán ott langyulhatnak egymással.
2021. jún. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/180 anonim ***** válasza:
100%
Ki az isten akar random farkakon segíteni? Anyád segítsen, az ő dolga.
2021. jún. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/180 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne nevelnem és átformálnom egy 30 éves férfit? Én tehetek róla, hogy semmi empátia nem volt benne? Hogy közölte pl, hogy ha ő kapcsolatban van akkor az van amit ő mond, mert ő állja az anyagi dolgokat? Na köszönöm. Ez ne az én hibám legyen már. 😂
2021. jún. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/180 anonim ***** válasza:
100%
Ajajaj a itt a második kör ? A 600 válasz nem volt elég ?
2021. jún. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!