Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi ez az irreleváns nővédelem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az irreleváns nővédelem? Ha azt szeretném, hogy feküdjön a szép nő az ágyamba, akkor jönnek a kifogások, miszerint hogy várhatnám el azt, hogy miattam mondjon le a kényelmes életéről stb? Ki kérte, mi köze van a kettőnek egymáshoz?

Figyelt kérdés

Millió szép nő van. Ebből 99 százalékának kilátásban sincs, hogy beteheti egy gazdag férfihez a lábát, ami miatt engem(átlagfizetésű embert) tekintve rossz döntést hozhatna, vagy akivel összefüggésben egyáltalán választani kellene. Nagyon sok szép nő van egyedül. Amíg nem tudják betenni a lábukat gazdag férfi otthonába, kényelmes házba stb, addig miért nem elég nekik egy olyan kapcsolat, ami nem a pénzről szól, hanem a kölcsönös szeretetről?


Ez elképesztő amúgy. Totálisan látszik, hogy inkább vannak egyedül, ha nincs pénzes férfi, mert azzal már túl nagy örömet okoznának valakinek ha feltételek és igények nélkül testet adnának. Ha már valakivel lefekszenek, akkor legyen benne érdek, ha az nincs, akkor inkább vannak egyedül.


2021. jún. 18. 10:27
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/180 anonim ***** válasza:
100%
Én őszintén félek attól, hogy a kérdezőben egyszer elpattan valami és megerőszakol egy nőt a saját beteges képzetei miatt.
2021. jún. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/180 anonim ***** válasza:
100%

28,ha jól rémlik 3nál is járt, de egyikkel se volt elégedett, mert egyik se feküdt le vele. Egy darabig ezen is nyígott.

Kérdező, csak, hogy tisztázzuk. A nők a h.lyék, amiért nem állnak le egy lelkileg erősen sérült, eltorzult világképpel rendelkező, felszínes, én központú, nem túl tanult férfivel, aki a magyar nyelvet is képtelen normálisan használni, miközben értelmes, tanult, normális lelki világ és hozzáállású férfiakkal is ismerkedhetnek? Valóban kár, hogy nincs több önsors rontó nő a világon, aki önként teszi tönkre az életét.

2021. jún. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/180 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, ki a kérdező? Akkor összegzem: Pénze nincs, mert ha lenne, akkor nem itt hisztizne, hanem venne szép prostit az ágyába. Ronda, mint a föld, mert egy nőnek se kell, se szépnek, se csúnyának. Annyira ostoba, hogy száz válasz után se fogja fel, hogy ő megy szembe a forgalommal.

Ha én lennék a frusztrált, akkor én tennék fel hülye kérdéseket és te röhögnél rajtam, de pont fordítva van🤷

2021. jún. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/180 anonim ***** válasza:
19%

Az a baj, hogy országunkban hatalmas szakadékok vannak társadalmi/ anyagi szinten, ez köszönhető annak hogy egyesek 0 tanulással, tudással protekcióval megkapják az 300-500 ezres netto fízetéses munkát, míg más rengeteg energiával, vagy akarattal sem érhetti el azt amit szeretne.

A legtöbb nő egy középosztály belit szeretne magának (ami 300-500 nettó legalább) persze a valóságban a közép osztály inkább 1 millás keresettől kezdődik .. A közösségi média álltal szocialízálodott insta meg társain egyedek nem tudják mik is a valós értékek, a naív embereket egy burokba kényszerítik amire azt hiszik az a szabadság, elködösítik a látásukat megfertőzik őket a csillogással , be fecskendezik az elméjükbe hogy ettől lehetsz boldog ez jár neked.. innentől nagyon nehéz közeljutni egy nőhöz .

2021. jún. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/180 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen elvagytok ti itt tévedve. Budapest teljesen átlag férfiként ha akarnám hetente válthatnám a barátnőket.

Ha valakinek nem megy a csajozás az inkább magában keresse a hibát.

2021. jún. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/180 anonim ***** válasza:
97%

35-ösnél a pont. Nem kell 1 milliós fizetés, hogy barátnőd legyen. Aki egyetlen nőt se tud összeszedni, ott a hiba nála van.

Igaz, nem is insta macák után kell ácsingózni, ahol borítékolva van a kudarc.

2021. jún. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/180 anonim ***** válasza:
10%

Nem kell 1 milliós fizetés, hogy barátnőd legyen."


Akkor el sem olvastad a hozzószólást csak egy mondatot vettél ki belőle.. Ha elég jó vagy kommunikációban ,megjelenésben , meg kinézetben elfogadható akkor valóban mit sem számít.. Viszont hosszú távon 150 ezres fizúval, saját lakás nélkül nem fogsz megtartani egy csinós nőt .. A 350-500 ezer ahogy mondtam vidéken nagyon jó fízetésnek számít, és magyarországot nem a pestiek teszik ki, viszont itt sok helyen 250-80 a bruttó.. Csak pénzel nem lehet barátnőt szerezni, dugni lehet vele viszont.

2021. jún. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/180 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha a milliomos instakurvákra csorgatjátok a farkatokat, azok elvárják, hogy anyagilag egy szinten legyetek.
2021. jún. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/180 A kérdező kommentje:
Nana! nem kell milliomos instak-rva. Akinek jó feneke van csak és szép arca a nők közül, annak is nagy arca van.
2021. jún. 18. 13:25
 40/180 anonim ***** válasza:
100%

Nem látod, mennyire szánalmas ez a jó fenék mantra nálad?


Neked milyen a feneked?

2021. jún. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!