Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak? Nem megyek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nem megyek a nők 20 méteres közelébe, mert félek magamtól. Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Attól tartok, hogy gonosz vagyok, szadista, és most többször fantáziálok arról, hogy fizikailag bántalmazom a nőket, mint bármi másról.


Ez nem lenne túl nagy baj, nem akarok ilyet csinálni soha. Az a baj, hogy tartok tőle, ha kettesben maradunk, szexuális vonzalom alakul ki, mi van ha eluralkodik rajtam az indulat? Az is lehet, hogy nem egyszerűen megdugum, hanem félreértelmezem, amit mond nekem és megeröszakalom vagy megverem. Pedig tényleg nem akarok ilyet tenni, de egyszerűen félek attól hogy mi történne. Ahogy én értelmezem, a férfiasságot, az az, hogy azt csinálok, amit akarok. Jó, de tényleg vannak ilyen vágyaim, hogy bántalmazzak egy nőt.


Nem szexeltem és nem volt még barátnőm, lehet hogy pont ezért.



2021. jún. 18. 20:55
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
93%
Kerükd el a nőket és menj pszichológushoz.
2021. jún. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
87%

Keress egy szakembert, mielőtt börtönbe kerülsz, és jó pár évre megoldódik a problémád.

Addig szedj barátcserje kapszulát: férfiaknál csökkenti a nemi vágyat.

2021. jún. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Csökkentenem kell a nemi vágyamat?
2021. jún. 18. 21:07
 4/30 anonim ***** válasza:
80%
#3: Nyilván minél kevésbé érdekel a szex, annál kevésbé leszel nő közelében. Te nagyon nem az a típus vagy, aki nőkkel szívesen barátkozik. Maradjunk ennyiben.
2021. jún. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Épp az, hogy inkább barátkozok velük és nem sietettem a szexet.
2021. jún. 18. 21:11
 6/30 anonim ***** válasza:
12%
Nekem férfiakkal vannak szadista fantáziáim, egészen fiatalkorom óta. Férfiakat erőszakolnak, bántalmaznak, kínoznak, aláznak. Néztem ilyen videókat is. Szerintem a lelki terroros apám+sokat bántottak fiúk, férfiak dolog miatt van. Nekem azt mondta a pszichiáter, hogy ez normális, hogy így vezetem le a dolgokat a fejemben. Hát nem tudom...valahol megértelek.
2021. jún. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
81%
Nem lehet, hogy anyukád bántalmazott valamilyen módon?
2021. jún. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

7es, nem. Maximum beküldött a szobámba, ha hisztiztem.


Sosem bántalmaztak engem.

2021. jún. 18. 21:16
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Kényszerbetegségnek tűnik. Valószínűleg valakivel rossz volt a kapcsolatod. Ne csökkentsd a nemi vágyadat, nincs értelme. Menj el pszichológushoz tud segíteni az ilyesmin.
2021. jún. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Ennek szerintem nincs köze konkrét személyhez. Biztos, hogy óvodás koromban ilyen sorozatgyilkosos filmbe belenéztem, és egy nő várta, hogy szexeljenek, aztán a gyilkos hátbaszúrta késsel. Biztos volt ilyen. Különben nem kérdeznék olyanokat, hogy a nők élvezik-e a fájdalmat meg ilyesmit.
2021. jún. 18. 21:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!