Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, ha tudom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha tudom, hogy csakis azért ennyire úriember, figyelmes, kedves, odaadó, macsó de közbe ennivalóan cuki, hogy minél közelebb kerüljön hozzám?

Figyelt kérdés
Én 19 vagyok, még szűz és a kérdésem tulajdonképpen az, hogy ha tudom, hogy csak azért teljesít 110%-ot hogy megkapjon, de viszont én meg élvezem amit csinál akkor az úgy okés lehet-e :)

2018. jún. 29. 15:46
 1/6 anonim ***** válasza:
24%

Persze.

Tedd szét neki, aztán mehet a dolgára és te is.

2018. jún. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
41%

Ha ezekben biztos vagy, akkor hagyjad, hadd tegyem a szépet, és játszd a nehezen megkaphatót. Nehogy kihasználjon, ha csak játszik veled. Fordítsd ellene a játékát.

22/N

2018. jún. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
11%
*tegye
2018. jún. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
12%

Ha úgy állítod be, hogy a nő csak mintegy szenvedő alanya az egésznek, és amúgy csak arra kell akkor már régen rossz.

Hagyd, hogy teperjen, hogy a kedvedben járjon, hagyd meg jól esik. És ha úgy érzed, hogy az is jól esne, amire szerinted ő vágyik akkor azt is hagyd. Minek vennék el magadtól ezt az érzést? Semmi sem garantálja, hogy tényleg csak arra hajt, úgy ahogy azt sem hogy a következők jobban lennének. Illetve, ez is rossz megfogalmazás. Kellemesen csalódni jó érzés, úgy ahogy a na megmondtam is, és bár fájhat, miután beleélted magad a reménybe, mégis jobban jársz, mintha teljesen kihagynád. Aki nem kínálja fel magát nem nyerhet. Ez egy ilyen játék. Aztán pedig már csak az értelmezési kereteiden múlik, hogy miből mit vonsz le. Bejöttem egy jó pasinak, aki tett értem, és jó volt vele, vagy játszottam a Miss p*csát és aztán le sem sza*tak.

2018. jún. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem, nem jatsszom a miss p&csat :)
2018. jún. 29. 16:47
 6/6 anonim ***** válasza:
44%
Két fajta vége lehet: húzod még és megunja, belemész és megdug. Az utolsó verziónál emberfüggő, hogy lelép-e utána, vagy sem.
2018. júl. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!