Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kerülhetnék közelebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kerülhetnék közelebb egy zárkózott lányhoz? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Az iskolában nagyon megtetszett az egyik húsz körüli lány ismerősöm.

Tudni kell róla, hogy csendes, visszafogott, szolidan öltözködik,de szerintem nagyon szép. Az elején fel sem tűnt nekem,de az utóbbi időben más szemmel kezdtem rá nézni. :) Nem egy bombázó, amolyan kis átlagos, hétköznapi típus. Azt hallottam róla, hogy még sohasem volt barátja, valószínűleg a zárkózottsága miatt. Az ilyen lányokat meg lehet valahogyan szerezni? Nagy kihívás.Nagyon érdekel mert megfogott benne valami.

Először csak szeretném jobban megismerni, de nagyon nehéz a bizalmába férkőzni, ha összefutok vele, sokszor úgy "csinál" mintha észre sem venne,közben meg észrevettem hogy szokott figyelgetni.Mikor találkozik a tekintetünk, elkapja azt,akkor látom rajta, hogy tetszem neki, de annyira félénk, hogy beszélgetni sem mer velem. Váltottunk pár szót akkor nem volt elutasító,de nem nagyon volt kommunikatív, ő nem kérdezett semmit tőlem.Kicsit közömbösen viselkedik mindig. Jelenlétemben sokszor úgy tűnik mintha zavarban lenne, olyankor szinte meg se szólal. Amúgy is csendes, de ilyenkor kétszer annyira az.A többi lány társaságában teljesen másképp viselkedik,nem tűnik izgatottnak, sokat viccelődik.Letámadni sem akarom mert csak még jobban megijjedne tőlem.Próbálok kialakítani vele szorosabb kapcsolatot, de négyszemközt nem nagyon tudok vele elbeszélgetni, mivel alig szokott egyedül lenni így pedig nehéz.Meg amúgy is sztem faképnél hagyna. :D

Az is lehet hogy csak én gondolom túl az egészet,de mintha menekülne, nem is tetszem neki azért ilyen? Talán írjak neki? Szerintetek nagyon problémás esetnek tűnik? Mit gondoltok? Hanyagolnom kellene? Csak ne foglalkoztatna ennyire.Nem tudom kiverni a fejemből. Jelenleg most egyáltalán nem tetszik ennyire senki más,mint ahogy ő tetszik nekem, még ezek ellenére is. Alig várom, hogy újra összefussak vele.

Lehet az egyik barátnőjével kellene beszélnem (aki nem az esetem),

ell kellene hívom őket valahová, mert attól tartok ha csak őt hívom el,egyedül nem jönne el velem.Tényleg annyira kis szégyenlős. :D



2018. febr. 23. 19:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%

Nekem mindig azt mondták, hogy ha dugni akarsz először az ilyen csajokhoz kell odamenni, egyszer kipróbáltam, és igaznak tűnt :D

Az ilyenek tele vannak szeretet éhséggel és várják a törődést, cserébe odadobják a testüket bárkinek.

Szomorú, de ez van.

2018. febr. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi!De én a legkevésbé gondolnám róla, hogy csak úgy simán elsőre lefeküdne velem:D Nem nézném ki belőle ezt, de lehet tévedek.
2018. febr. 23. 20:05
 3/11 anonim ***** válasza:
46%
Sok mindenkiből nem néztek ki eddig sok mindent, aztán mégis kiderült róla ez-az. Sok cuki lányról kiderült már, hogy igencsak barátságos a punija.
2018. febr. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
46%
Jól gondold meg, hogy mire vállalkozol. Lehet, hogy hónapokig fogod törni magad utána, türelmesen vársz, apránként próbálsz közelebb jutni hozzá, odafigyelni rá, aztán meg kiderül, hogy csak elpazaroltad az idődet és az energiádat valakire, akinek esze ágában sincs kezdeni veled (és lehet, hogy senki mással sem). Sajnos az ilyen lányok sokszor feltörhetetlen diónak bizonyulnak, én is jártam már így párszor, türelmes voltam, nem akartam lerohanni az illetőt, mindent megtettem, hogy bebizonyítsam, hogy valóban érdekel, de füstbe ment hosszú hónapok munkája. Ráadásul azt sem tudhatod (mert nem fogják neked megmondani), hogy a hallgatagságuk mögött csak zárkózottság rejlik, vagy azért ilyenek, mert nem jössz be nekik. Én azt javaslom, ne tegyél fel mindent egy lapra, és ismerkedj másokkal is.
2018. febr. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
28%
Azért légy óvatos, mert becsapós tud lenni: sokszor a nagy hallgatagság, zárkózottság mögött nincs is semmi. Sőt, lehet, hogy mentálisan, érzelmileg KO egy ilyen ember. Az ilyen lányokkal nem jó tapasztalatom van, kiteszed a lelked a megnyitásukért, meg is történik mindez, aztán elfelejtenek, mint politikus adót fizetni.
2018. febr. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet hogy mivel nem volt még barátja nem tudja hogyan viselkedjen veled szemben ez3rt lehet zavarban.De ha nem kérdezősködik felőled akkor gyanakodnék hogy lehet nem meri megmondani hogy nem vagy az esete igy meg nehéz lessz bármit is kiszedni belőle .Am meg nincs mit adni a zárkozottságra sztem mert az éremnek k3t oldala van igy ugyanugy egy minden pasival kedves nyitott nő is lehet gyanus sztem.
2018. febr. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
31%
Na, valakiknek megint nem tetszettek az őszinte válaszok. Túl sok itt a frusztrált, beképzelt hülyepicha, akik képtelenek szembenézni az igazsággal, és akik mindent magukra vesznek (ezek szerint sok mindenben magukra ismerhetnek a hozzászólásokból). Ha valaki nem ajnározza folyton a nőket, és nem gondolja úgy, hogy a kérdező által említett nőszemélyek kész főnyeremények, akkor már rögtön le kell pontozni. Bravó, de ha ez kell a népnek, hát hajrá. Ja és persze a nőkkel kapcsolatos rossz tapasztalatokat sem szabad leírni, mert rögtön jön a véleményterror.
2018. febr. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szintén ilyen lány vagyok, mint akiről írsz. Férfiak társaságában én is nagyon csendben vagyok mivel nem volt kapcsolatom, ezért én nem tudom hogyan kell 'viselkedni', beszélgetni a másik a nemmel. Nálam például az az intő jel ha bejön valaki, hogy elvörösödöm és ha meg is tudok szólalni akkor hebegek-habogok és eszembe sem jut hirtelen, hogy visszakérdezzek. Hasonló dolgokat nem vettél észre rajta? Egyébként a barátaimmal én is nagyon kommunikatív vagyok. A másik dolog, hogy lehet nem kedvel téged és nem tudja hogyan mondja meg, ezért szűkszavú. Én ajánlanám, hogy neten próbálj meg vele beszélgetni, ott lehet nyitottabb lesz, átgondolhatja mit mondjon, nekem ez jobban bejön, bármennyire is kevésbé személyes. Ha itt is zárkózott akkor ez viszont bukta. Sok sikert! :)


Huszonéves/L

2018. febr. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm az őszinte választ. Látom voltak negatív példák, tapasztalatok, nincs ezzel semmi baj.De én úgy gondolom emiatt mégsem fogom feladni,meg akarom ismerni mert lehet olyan lány,mint amilyen te vagy kedves utolsó. Amikor találkozunk, igen, szokott ő is félrebeszélni, hebegni-habogni. Akkor ezek szerint ez mégiscsak jó jel:)

A zárkózottsága, ismerkedési tapasztalatlansága tényleg eredhet amiatt hogy még nem volt barátja. Mindegy, lehet nem jön össze,és aztán nagyot csalódom majd benne, de lehet jól végződik a dolog, de elmondhatom, hogy legalább megpróbáltam. Ő magától biztosan nem közledne felém.Nem biztos,hogy szándékosan ilyen, és hogy csak taktikázik ahogyan az sem hogy nem mer elutasítani, bár hasonlóak a jelek,de akkor nem lenne ennyire zavarban a jelenlétemben.

Beszélgetni fogok vele többet a neten is, egyszer úgy is ki fog derülni tetszem-e neki.

2018. febr. 24. 15:47
 10/11 anonim ***** válasza:
Legyé kedves, őszinte
2018. febr. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!