Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nincs szerencsém a nőknél?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs szerencsém a nőknél?

Figyelt kérdés

Lézetik olyan hogy valaki egész életében nem talál párt?

Viselkedésre is meg kinézetre is tök normális vagyok. De szerencsém nincs a lányoknál.

Eddig mindent megtettem, de nincs szerencsém hogy olyan lányt találak aki szeressen.

Nagyon szomroú lennék ha egész életemet így kéne leélnem.


2021. jún. 19. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

"Lézetik olyan hogy valaki egész életében nem talál párt?"


Ja.



"Nagyon szomroú lennék ha egész életemet így kéne leélnem"


Majd ha idosebb leszel, konnyebb lesz :)



37F incel

2021. jún. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
mert a szerencsére fogod.. azért. Inkább a tényekkel nézz szembe, nehezebb, de legalább választ is kapsz.
2021. jún. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyilván az énképed és a valóság nem esik egybe. Nem lehetsz olyan normális, hisz nem tudsz becsajozni. Ezt a tényt a szerencsére fogni a felelősség elhírítása, tudsz róla?
2021. jún. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1: Elég összegyűjteni egy raklapnyi pénzt és elmenni a harmadik világba.


Lézetik olyan hogy valaki egész életében nem talál magának magyar párt?


Ez viszont rám igaz lesz szerintem, hacsak le nem megyek a tehenek szintjére, miután 1.5 évet kondiztam és kimaxoltam a Tinder profilomat.

2021. jún. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Elég összegyűjteni egy raklapnyi pénzt és elmenni a harmadik világba."


Inkább elmenni k*vázni....Miért mennél a harmadik világba? Nagyon hamar egy rotyogó üstben találhatod magad és te leszel a főfogás a törzsi lakomán.

2021. jún. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!