Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknél sikeres férfiaknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknél sikeres férfiaknak nem lehet, hogy csupán szerencséjük volt?

Figyelt kérdés
Egy másik kérdés olvasása közben fogalmazódott meg bennem. Sokan írják, hogy milyen könnyű nőkkel ismerkedniük. De nem lehet, hogy csak a körülmények miatt? Lehet, hogy csak apuci jólmenő vállalkozó, bár nem erre gondoltam. Hanem például egyetemen ha valaki 300 nő közé jár ahol van 10 férfi, akkor elég könnyen tud csajozni, míg gépészként 300 férfi és 10 nő között már nem annyira. És az első esetben magyarázhat, milyen könnyű csajozni, de ez még nem feltétlenül az ő érdeme, és nem biztos, hogy ő ettől olyan "jócsávó". Szóval nem lehet, hogy csak a körülmények miatt sikeresebb valaki?

2019. ápr. 22. 17:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan vannak ilyenek is, de ez nem a szabály, hanem a kivétel.
2019. ápr. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
46%
Nincs szerencse. Mindenki saját életének a kovácsa.
2019. ápr. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
50%
Imádom, amikor a lúzerek mindent kitalálnak, csak ne kelljen beismerni, hogy balekok.
2019. ápr. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
3: Mert veled ellentétben gondolkodni is képesek
2019. ápr. 22. 17:21
 5/14 anonim ***** válasza:
75%

#4 Jaj. Úgy tűnik ezt valaki nagyon magára vette. Pedig van igazság abban, amit a #3as írt. :)

A körülményeket okolni a legkönnyebb.

2019. ápr. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
56%

Vannak átlagos pasik, akiknek ez nem megy, (ismerkedés) és ez mindentől független. Ki lehet próbálni: legyen vállalkozó a pasi, mindenkinek adott a lehetőség. És akkor mi lesz? Történik valami?

Vagy: vegyen egy autót. Attól lesz barátnője? Kétlem.

2019. ápr. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
6: De pont ez az, hogy csak azért változtatni, hogy legyen nő, nem érdemes. A kérdésből kiindulva én is mehettem volna valami nőtöbbségű bölcsész szakra, de ha tudom, hogy nem vonz az a tudományterület, akkor nem teszem. Tehát lehet változtatni a körülményeken igen, de mi értelme azért jó kocsit venni hogy csajozzak, ha közben a hátam közepére sem kívánok egy kocsit, érted....
2019. ápr. 22. 17:32
 8/14 anonim ***** válasza:
70%

Szal nem elég, hogy lúzer vagy, mellé még annyira hülye is, hogy azt hiszed, hogy nem kell alkalmazkodni meg tenni egy kapcsolatért.

Fiam, neked marad a guminő.

2019. ápr. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Az, hogy afrikai búzavirágkötészetet tanulsz csak azért, mert ott lehet ismerkedni nőkkel, az nem alkalmazkodás. Alkalmazkodni képes vagyok, de olyannal foglalkozni ami nem érdekel, arra nem.
2019. ápr. 22. 17:38
 10/14 anonim ***** válasza:
56%

Teljesen úgy nézel ki, mint aki képes alkalmazkodni.

Inkább nézlek agyhalottnak :D

2019. ápr. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!