Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak szex érdekelne, nem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szex érdekelne, nem a pénze. Ti bepróbálkoznátok?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, testileg nagyon vonzódom hozzá. Ő 43 éves, én 36. Menő orvos, kb. félévente másik fiatal és szép nője van, ezt szerintem el tudjátok képzelni. Még soha nem volt szexkapcsolatom és egyéjszakásom sem, ő az első, akinél ez megfordult a fejemben. Nem vagyok szerelmes, ezt szeretném leszögezni és nem gondolkodom párkapcsolatban. Nincsenek illúzióim, 36 évesen én már bizony nem vagyok egy ropogós kis pipi, szóval lenne abban kockázat, ha rárepülnék a doktor úrra. Bírom egyébként nagyon, tök jó humora van és egy tényleg kedves ember, erős szexuális kisugárzással. Ti bepróbálkoznátok? Ha igen, hogyan? Köszi ha nem k-zol le és ítélsz el!

2021. jún. 19. 19:33
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
0%
én eljátszottam már mérnőkőt, orvost, informatikust.. igazából a titok annyi hogy előtte picit utána olvas az ember 1-2 dolognak és felszínes hablatyol valamit amit nagy valószínűséggel a nő nem is ért... ennyire egyszerű ez !
2021. jún. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Te jó ég, de buta vagy te 11-es... Nyilván egy magánkórházban olyanok dolgoznak, akik elolvastak 2 cikket a fajatorkom.hu-ról.
2021. jún. 19. 20:42
 13/27 anonim ***** válasza:
Nem mell felajanlkozni, csak kell egy jo alkalom amikor szexi ruhaban cagy pl atlatszik a mellbimbod a ruha alatt stb. Ha bejossz neki, eszrevesz.
2021. jún. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
53%

trollkérdés. Amúgy meg idióta vagy, a pénz nem segít semmit. A gazdag embereknek nem azért van nőjük, mert sok a pénzük, hanem azékért a tulajdonságokért, amik a pénzt is hozták neki.


Ha például te vagy a nagy maffiafőnök, nem a pénz fogja a nőt hozni, hanem az, hogy te az vagy.

2021. jún. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

2: "Az ilyenek családos emberek, mert látszólag ezt követeli meg tőle egy komoly munkahely."


Nem -nem. Azért családos emberek, mert csak ezt kapják meg a nőktől (betabuxing).

2021. jún. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem vagy idióta, ez is az ébredési folyamat része... én is voltam itt
2021. jún. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
53%
Miért lennék savanyú uborka? :D fele annyi idős vagyok mint az etalon dokid, többet keresek nála, jobb nőm van, mint te..:D nem talált
2021. jún. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
17, írásképed alapján szerintem nyolcadannyi idős vagy :D
2021. jún. 19. 21:43
 19/27 A kérdező kommentje:
Persze :) Menj aludni, anyuék haragudni fognak :DDD
2021. jún. 19. 21:49
 20/27 anonim ***** válasza:
Egyedül élek, megint mellé :D
2021. jún. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!