Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak szex érdekelne, nem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szex érdekelne, nem a pénze. Ti bepróbálkoznátok?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, testileg nagyon vonzódom hozzá. Ő 43 éves, én 36. Menő orvos, kb. félévente másik fiatal és szép nője van, ezt szerintem el tudjátok képzelni. Még soha nem volt szexkapcsolatom és egyéjszakásom sem, ő az első, akinél ez megfordult a fejemben. Nem vagyok szerelmes, ezt szeretném leszögezni és nem gondolkodom párkapcsolatban. Nincsenek illúzióim, 36 évesen én már bizony nem vagyok egy ropogós kis pipi, szóval lenne abban kockázat, ha rárepülnék a doktor úrra. Bírom egyébként nagyon, tök jó humora van és egy tényleg kedves ember, erős szexuális kisugárzással. Ti bepróbálkoznátok? Ha igen, hogyan? Köszi ha nem k-zol le és ítélsz el!

2021. jún. 19. 19:33
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Nyuszika, ostoba vagy, megbocsátjuk, de most már menj csicsikálni, ne itt affektamajomkodj :DDDD
2021. jún. 19. 21:53
 22/27 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok. Nem tudom miért trolkodnak ittnálad az incelek, de ne törődj velük, ilyenek és kész.

Attól ne félj szerintem, hogy "máshogy fog nézni rád", ha olyan amilyennek leírod, akkor tudja magáról, hogy sok nőnek bejön,te sem vagy kivétel. Meg úgylátom csak ilyen haveri viszonyban vagytok, akkor meg nem értem,min problémázol, nem ő lesz aleendő férfjed, vagy ilyesmi.

Valamelyik este vacsizni, filmet nézni áthívod, és ha megvan a kölcsönös vonzalom, akkor mehet a dolog.

2021. jún. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Nem vagy szerelmes?

És nem akarsz a jó dokitól,aki szexuálisan vonzó,semmit?Csak szexet?


Hát nem tudom,de én kb 17,18 évesen voltam úgy szerelmes,hogy megláttam valakit.Pldául egy pószteren a kedvenc együttesem női tagját.Mondjuk jobban megvizsgálva ezeket így utólag, erős a gyanúm,hogy az sem volt igazán szerelem,csupán vonzalom.


Általában a szerelemhez bizonyos mennyiségű közösen eltöltött idő kellett a másik féllel.


Nomost te 36 vagy.Érdekes felfogás ilyen korú nőtől.

2021. jún. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Szerintem is benne van, hogy a női egót rendesen kifényesítené egy jóképű orvossal affér, aki alfahím. 36 évesen meg pláne, hiszen túl van a szépsége zenitjén.


Kerdésből van is erre utalás.

2021. jún. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Na itt is megy látom a baxtatás-beszólogatás-lekostolás. Ez igen, ezt kell, hajrááá, nyomjátok :-).
2021. jún. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
26, mondom, szerintem negyedannyi éves se vagy, írásképed alapján legalábbis :) Nem vagyok a barátnője, majd a suliban kicsit figyelj oda jobban, az élethez nem árt ám a szövegértés XD Honnan tudod mennyit keres? Én sem tudom és nincs is hozzá közöm. Ezek szerint valami csóró hülye lehetsz, akit frusztrál, hogy nálad tehetségesebb emberek magasabb életszínvonalat engedhetnek meg maguknak. Ha kevesled a zsebpénzed, szólj anyádnak :DDD
2021. jún. 20. 19:46
 27/27 anonim ***** válasza:
Dokik átlagbére 1,5 millió körül van, de mint mondtam, én ennek a dupláját keresem fele annyi évesen, és egy náladnál jobb nőt döngetek, aki nem egy ribi :D
2021. jún. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!