Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak szex érdekelne, nem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szex érdekelne, nem a pénze. Ti bepróbálkoznátok?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, testileg nagyon vonzódom hozzá. Ő 43 éves, én 36. Menő orvos, kb. félévente másik fiatal és szép nője van, ezt szerintem el tudjátok képzelni. Még soha nem volt szexkapcsolatom és egyéjszakásom sem, ő az első, akinél ez megfordult a fejemben. Nem vagyok szerelmes, ezt szeretném leszögezni és nem gondolkodom párkapcsolatban. Nincsenek illúzióim, 36 évesen én már bizony nem vagyok egy ropogós kis pipi, szóval lenne abban kockázat, ha rárepülnék a doktor úrra. Bírom egyébként nagyon, tök jó humora van és egy tényleg kedves ember, erős szexuális kisugárzással. Ti bepróbálkoznátok? Ha igen, hogyan? Köszi ha nem k-zol le és ítélsz el!

2021. jún. 19. 19:33
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen megmondod, hogy tetszik neked, és szeretnéd közelebbről megismerni, elhívod őt magadhoz vacsira vagy valami hasonló, de akár rögtön a tárgyra térhetsz, nem hiszem, hogy visszautasítana.

Nincs ebben semmi rossz, csak nyugodtan.

2021. jún. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
3%

Ártatlan TROLLKÉRDÉS!

Dehogy fog az téged észrevenni.

még bele is írod a provokatív mese mellé, hogy menő orvos, félévente másik barátnő...

persze!

Az ilyenek családos emberek, mert látszólag ezt követeli meg tőle egy komoly munkahely.

Menjél máshova hazudozni, te TROLL!

2021. jún. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
89%

En ia voltam hasonloan orvossal.

Ő nyitott is volt.

Mégis hulyen vette volna ki magát ilyen teljesen egyenes leplezetlen felajánlkozas..

2021. jún. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Miért gondolsz trollnak? Az orvosismerőseim többsége menő, mind magánszolgáltatóknál dolgoznak (ez elég szomorú valahol, de egy másik kérdés). Nem észrevennie kell, mert már ismer. Sem felesége, sem gyereke nincsen. Azt hiszem valami elvarázsolt világban élhetsz ha azt hiszed, hogy egy munkahelyen kikötés a család és a gyerek :)
2021. jún. 19. 19:46
 5/27 anonim ***** válasza:
19%
Nagyon tetszik mikor ilyen kis ribizlik is feltűnnek ezen a rendkívűl életszerűtlen feminista férfigyűlölő oldalon :)))Tessék kedves asszonyok elvált házisárkányok íme egy közületek való nő értékrendje.:D Kellemes magányos estét!
2021. jún. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
19%

5-ös!

+1

2021. jún. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
72%
Ha amúgy sem komolyban gondolkodsz, próbálkozz be. Mit veszíthetsz? Ha orvos, kell legyen annyira intelligens, hogy ha nem a válasz, akkor sem teregeti ki az ismerősi körödben. Az viszont esélyes, hogy máshogy fog rád nézni. 31f
2021. jún. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
9%

Nem intelligencia kell az orvosi elvégzéséhez, hanem segg.

5: férfiként elég szomorúnak gondolom ezt az értékrendet

2021. jún. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

7-es, igen, inkább ezt a haversági státuszt féltem. És nem akarok direktben felajánlkozni, azt sem tudnám, hogy csináljam.


A savanyú uborkáknak: nem családos és én sem. Tudtommal most nője sincsen. Akkor mi a kérdésetek? Hogy jönnek ide elvált nők, stb.? Hogy lehetnek emberek ilyen suttyón buták? :D

2021. jún. 19. 20:03
 10/27 anonim ***** válasza:
24%

9-es,kérdező!

Szerintem neked nagyon unalmas lehet a szombat este ha ilyeneket találsz ki, TROLL!

2021. jún. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!