Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Észrevettétek ti is ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Észrevettétek ti is ezt a legtöbb lánynál, mielőtt kapcsolatba lépnének valakivel? Lányok, miért csináljátok ezt?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy amikor egy csaj kavar valakivel, és eljön az idő, hogy összejöjjenek, a csajnak még van egy utolsó "bepróbálkozása" a "titkos crush"-ánál. A bepróbálkozás persze nem szó szerinti kezdeményezés, hanem inkább csak közeledés.

Mintha arra gondolna, mielőtt összejövök azzal, akit igazán nem is akarok (csaj nincs jobb), megpróbálok közeledni annál, akit igazán szeretnék.



2021. jún. 19. 21:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Mert ti nem ugyanezt csináljátok? Amúgy nem mindenki ilyen.
2021. jún. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem.
2021. jún. 19. 21:34
 3/13 A kérdező kommentje:
*csak nincs jobb
2021. jún. 19. 21:48
 4/13 anonim ***** válasza:
19%

A szűzpicsák csinálják ezt, nem a normális lányok.

Csak próbáld meg reálisan látni a dolgot. Van egy crush, akivel semmi nem alakult eddig, hiszen ha alakult volna akkor már együtt lennétek. Erre jön egy srác, aki tényleg akarja. Miért választanád a bizonytalant.

2021. jún. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Pont ezért rafináltak, mert nem választják. Kicsit incselkednek a crush-al, aztán ha nem jön össze még mindig ott a B terv.
2021. jún. 19. 22:13
 6/13 anonim ***** válasza:
95%
Te túl sok török szappanoperát nézel, vagy nem tudom, netflixet? Hol adnak ilyen szrokat?
2021. jún. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Te meg túl keveset voltál a napfényen mostanában szerintem :D
2021. jún. 19. 22:15
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

7!

Inkább te próbálkozol be rossz csajoknál. Az értelmesebbje ilyet nem csinál...

2021. jún. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem ez nem értelem kérdése. Van egy pasi, vagy 10 éve odavagyok érte, ő a non plusz ultra. Volt egy másik. Barátként néztem rá, ő nem tudom hogy. De ő is jóképű(nem annyira, mint a másik), viszont jobban ismerem, tudom, hogy belsőleg nagyon összeillünk. Ha nem kaphatom meg az elsőt, mit kéne tennem? Éljem le az életem egyedül? Ha a második bepróbálkozna nálam, nem azért lennék vele, mert nincs jobb, hisz van egy, aki jobbnak TŰNIK! Viszont sose fogom megtudni, hogy milyen. Ha biztos lehetek benne, hogy sose kellenék neki, nem zavarna, mert JÓ a második. De ha nem tudom, akkor mindig ott lesz a mi lett volna, ha...Az jobb lenne, ha fél év, múlva, vagy 5 év múlva, 2 gyerek után, azt mondom, bocs, de 10+éve várom, hogy XY észrevegyen. Lehet, hogy egy hét alatt kiderül, hogy baromira nem illünk össze, de ahhoz, hogy ezt meg tudjam, téged el kell, hogy hagyjalak.( Félrejárás nálam nem játszana, de az még rosszabb.) Szóval nem jobb, ha még az előtt lezongorázza ezt, mielőtt összejönne veled? Szerintem korrekt.
2021. jún. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
32%
Miért baj az, ha így ismerkedik valaki? Ti sem a Kendra Lusttal (vagy mi a neve) jöttök össze, hanem a lógó hasú, melegítőgatyás Julcsával a Metro áruházból.
2021. jún. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!