Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kelthetném fel egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kelthetném fel egy olyan férfi figyelmét, akivel ritkán találkozom munka miatt, de elég csendes vagyok, emiatt keveset beszélünk azon a kevés találkozó alatt is.?

Figyelt kérdés

Szociális fóbiaval is küzdök. De nagyon bejön a férfi, mert kedves és hiper férfias a kisugárzása.

Az elején még közvetlen volt velem, de most néhány hónap után, már annyira nem. Gondolom észre vette, hogy csendes vagyok, emiatt le is írt magában. És személyes dolgokról sosem beszéltünk /beszélünk,csak a munkahelyi témákról. Meg hát elég kevés az idő is amíg találkoznunk kell.


2021. jún. 20. 19:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
32%
Na, ezért kellett volna sokkal korábban terapeutához menni a fóbiáddal, és nem akkor kapkodni, amkikor "vészhelyzet" van.
2021. jún. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%

"Szociális fóbiaval is küzdök."


Ez mit jelent? H vetited teis az előitéleteidet mindenkire?

2021. jún. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Olvass utána ha nem tudod mit jelent, semmi köze az előítélethez, jesszusom.
2021. jún. 20. 20:28
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Akk mitől van?
2021. jún. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%
Melóhelyen kívűl nem szoktatok összefutni?
2021. jún. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem, másik városban lakunk.
2021. jún. 20. 23:00
 7/15 anonim ***** válasza:
49%

A szociális fóbiában szenvedő egyén emberek között nagyon bizonytalannak érzi magát, retteg attól, hogy kínos helyzetbe fog kerülni.


Ezek szerint minimum minden nő fóbiás.

2021. jún. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
69%
Ha nincs érdeklődés jelzés a részéről, akkor felejtsd el.
2021. jún. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
71%
#8as ez elég rossz tanács. Tehát a kisasszony nem adott semmilyen jelet hogy bejönne neki a srác, de a pasi próbálkozzon?? 2021 és az 1920-as magyar mentalitás. Jézusom.
2021. júl. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem kezdeményezhetsz nála, de azt is vedd figyelembe, hogy egy adott embernek egy adott embernél általában csak "egy lövése van", másodszorra már nem szerencsés és nem is igen tapintatos dolog próbálkozni. Ennek az egy lehetőségnek a tudatában pedig szerintem előbb a szociális fóbiáddal, a szorongásaiddal kellene valamit kezdeni. Ha ugyanis valaki szorong a randevúk során, az az illető vonzerejét általában jelentősen csökkenti. Ez férfiakra és nőkre is igaz. Senkinek nem kellemes az együttlét, ha azt érzi, hogy a másikban erős feszültségek vannak, amiket nem tud benne feloldani. (Nekem is vot barátnőm, akinek elég volt a kezét megfogni, és az izomtónusából simán érezni lehetett a feszültséget. Frusztrált, hogy nem tudott ellazulni mellettem.)


Egyszóval az esélyeidet akkor tudod növelni, ha előbb kezelteted magad. A szociális fóbiára van számos gyógyszer, illetve pszichoterápia is. Általában a kettő együttes használatával lehet a legjobb eredményeket elérni. Szánj erre fél évet, s ha érezhetően sikerül a szorongásokat csökkenteni, akkor kezdeményezz nála. A legjobb erre szerintem valami ártatlan, rövid napközbeni program javasolása, amely közben beszélgetni is lehet. Például olyasmi jó ötlet, mint "Most nyílt X kiállítás, ami engem nagyon érdekelne. Volna esetleg kedved velem tartani a hétvégén, hogy együtt nézzük meg?" De javasohatsz erdei sétát is. Sok sikert!

2021. júl. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!