Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan szólítsam meg a lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólítsam meg a lányt aki tetszik, hogyha legközelebb látom? Továbbiak lent! 24/F

Figyelt kérdés
Van egy 20 év körüli lány aki pár hónapja nagyon tetszik. Pár hónapja láttam először a városban. Akkor tudtam meg a nevét is az egyik barátomtól, akivel közösen láttuk. Az elmúlt pár hónap alatt időközönként láttam a lányt személyesen kb 5-ször. Tegnap este újra láttam. Szembe sétáltunk el egymással. Nagyon néztük egymást szinte szemeztünk végig, amíg elhaladtunk egymás mellett. Én siettem, mert időre kellett mennem egy helyre és nem is magamba voltam, ő pedig kelt át a zebrán, tehát ő is ment. Én egy barátommal voltam, ő magában volt. Ha énis magamban lettem volna, akkor megszólítottam volna. A kérdésem pedig a következő: hogyha legközelebb látom úgy, hogy mindketten magunkban leszünk, akkor hogyan szólítsam meg? Facebook-on nem tudnám és nem is akarom megtalálni. Eléggé hétköznapi neve van (pl: Nagy Anna) és nagyvárosban élek, tehát mégcsak megkeresni sem próbálom direkt a Facebookon. Személyesen szeretném vele intézni a dolgot.

2021. jún. 22. 10:22
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
29%
Dikk mán csaje!
2021. jún. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
80%
Hívd meg egy kávéra.
2021. jún. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 A kérdező kommentje:
#2 és pontosan hogyan?🤔
2021. jún. 22. 10:36
 4/46 anonim ***** válasza:
95%
Úgy, hogy: Szia, valamikor eljönnél velem egy kávéra? És akkor nézel kis kutyus szemekkel.
2021. jún. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:
#4 csak ennyi? Szerintem ez édeskevés. Ezzel indítani életünkben a legelső szóváltást teljesen idegenként.
2021. jún. 22. 10:46
 6/46 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem menj el egy kommunikációs tréningre és azt is gyakorold, hogy mi lesz, ha megszólalsz és neadjisten szegény csaje megrémül.


Mert szerintem meg fog:)

2021. jún. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
88%
Mert miért mire gondoltál, elmeséled neki először az életed történetét?????
2021. jún. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
28%
Tetsző gci, kőkóla?
2021. jún. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
78%

Szólítsd le. Kérj segítséget valami kamu dologban pl merre van xy utca. Innen már könnyű szoba elegyedni. Feldobod , hogy hálád jeléül a segítségért szívesen meghívód valamire.


Érdemes olyan dolgot keresnek ami a közelben van és feltételezhetően tudja merre van.

Ha egyértelműt kérdezel lehet rögtön le is esik neki a tantusz.

2021. jún. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:
Tudhatja, hogy idevalósi vagyok mivel szinte mindig ugyanott láttuk egymást. Meg amúgy is én nem vagyok jó az ilyen mi merre van-ban.
2021. jún. 22. 12:33
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!